اخبار

برگزاری مراسم غبارروبی و عطر افشانی وتجدید میثاق با امام راحل و شهدای استان در آستانه ایام مبارک دهه فجر

برگزاری مراسم غبارروبی و عطر افشانی وتجدید میثاق با امام راحل و شهدای استان در آستانه ایام مبارک دهه فجر
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: مراسم روحانی عطرافشانی باحضور مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان و کارگران و کارفرمایان و تعاونگران استان زنجان به همراه مسئولین استانی در اولین روز از آغاز دهه فجر، به پاس گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و حفظ ارزش های اسلامی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان احمد غریوی در گفتگو با روابط عمومی اداره کل  با اشاره به مقام شامخ شهیدان بویژه شهدای انقلاب و کارگر گفت: شهدا کسانی بودند که در لحظه خطر از همه لذات دنیوی و جان خود گذشتند و به دعوت امام خمینی (ره) لبیک گفتند و برای همیشه تاریخ جاودانه شدند.

غریوی تصریح کرد: شهدای انقلاب، برای به ثمر رسیدن این نظام و حفظ ارزش های انقلابی سهم ارزشمندی داشتهاند که به پاس بصیرت این شهیدان، وظیفه داریم نام و یاد آن ها را یادآوری کنیم.آنچه که امروز ما میراث دار آن هستیم بی تردید به برکت خون شهدا بوده است که عزت و استقلال به این نظام هدیه شد.

در پایان حاضرین با ادای احترام در مزار شهدا، با آرمان های والای شهدای گرانقدر، امام شهداء و منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) تجدید میثاق نموده و با نثار فاتحه و اهدای گل، یاد و خاطره شهدای انقلاب و دفاع مقدس و شهدای مدافعان حرم را گرامی داشتند.

 

۱۴ بهمن ۱۳۹۵ ۰۹:۱۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید