اخبار

برگزاری مسابقات ورزشی مختلف در ایام مبارک دهه فجر

برگزاری مسابقات ورزشی مختلف در ایام مبارک دهه فجر
مدیر رفاه و امور اجتماعی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان از برگزاری مسابقات ورزشی مختلف دردهه مبارک فجر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، مجتبی بازرگان با اشاره به اینکه این مسابقات در گرامیداشت دهه مبارک فجر و با حضور جامعه کارگری و کاکنان ادارات و دستگاههای تابعه اداره کل تعاون، کار رفاه اجتماعی استان برگزار می شود افزود: مسابقات ورزشی کارگران و کارکنان بصورت مجزا برگزا خواهد شد.

وی تصریح کرد: این مسابقات ورزشی در رشته های مختلفی از جمله تنیس روی میز،شطرنج،فوتبال دستی، فوتسال، آمادگی جسمانی و دارت برگزار می شود که مسابقات از 12 بهمن ماه همزمان با سالروز ورود تاریخی امام خمینی (ره) آغاز میشود.

بازرگان ادامه داد این مسابقات در بین بانوان و آقایان و در مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران و در طول این ایام مبارک برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: مسابقات ورزشی تنیس روی میز خواهران کارمند و تنیس روی میز برادران کارمند در روزهای 13 و 14 بهمن ماه، مسابقات آمادگی جسمانی و دارت بانوان کارمند در 16 بهمن ماه، مسابقات دو سرعت برادران کارگران در 17 بهمن ماه و مسابقات فوتسال برادران کارمند در 18 بهمن ماه برگزار خواهند شد.

۱۴ بهمن ۱۳۹۵ ۰۹:۱۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید