اخبار

لزوم اهتمام و همکاری کلیه دستگاه ها و نهاد های اجرایی در پیاده سازی مطلوب طرح تکاپو

لزوم اهتمام و همکاری کلیه دستگاه ها و نهاد های اجرایی در پیاده سازی مطلوب طرح تکاپو
مدیر توسعه اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، در جلسه کمیته تخصصی اشتغال شهرستان زنجان خواستار لزوم اهتمام و همکاری کلیه دستگاه ها و نهاد های اجرایی در پیاده سازی مطلوب طرح تکاپوشد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان محمدرضا یوسفی، گفت: طرح شناسایی رشته های پراشتغال منطقه ای، با جدیت و همیت در استان پیگیری و اجرایی می شود و لزوم همکاری و همیاری کلیه نهاد ها را می طلبد. یوسفی، طرح تکاپو را یکی از طرح های ویژه اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی معرفی و تصریح کرد این طرح پیش از این در کمیته های تخصصی شهرستان های خرمدره و طارم و تشریح و تبیین شده است.

وی با اشاره به تعیین کارگزار استانی، مرحله بعدی طرح را شناسایی رسته ها و مدیران رسته های پراشتغال دانست و افزود: سازو کار طرح تکاپو بگونه ای است که ظرفیت ها ، پتانسیل و استعداد های بخش ها و  مناطق مختلف را شناسایی می نماید  و سپس بابرنامه ریزی مشخص کلیه مراحل زنجیره اعم از پیش از تولید ،تولید و حتی فروش و بازاریابی را در برمیگیرد ، البته درکنار پر اشتغال بودن موضوع پیش را نی سایر رسته ها نیز از ویژگی رسته دارای اولویت می باشد.

مدیراشتغال و کار آفرینی ادراه کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان زنجان در پایان افزود : آنچه مسلم است اجرای مطلوب طرح، مستلزم بسیج همگانی نهاد ها و مسئولان است و خوشبختانه این همت همگانی در استان وجود دارد و نوید بخش اجرای مطلوب طرح است.

لازم به ذکر است، در این جلسه علاوه بر فرماندار، روسای ادارت اجرایی شهرستان زنجان نیز حضور داشتند و در جهت اجرایی شدن طرح تکاپو اعلام همکاری نمودند.

 

۱۴ بهمن ۱۳۹۵ ۰۹:۲۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید