اخبار

برگزاری آیین غبار روبی و عطرافشانی مزار شهدا به مناسبت دهه مبارک فجر

برگزاری آیین غبار روبی و عطرافشانی مزار شهدا به مناسبت دهه مبارک فجر
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: مراسم غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا توسط کارکنان اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، مجتبی بازرگان مدیر رفاه و امور اجتماعی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان در این مراسم با اشاره به این نکته که گسترش و تعمیق فرهنگ شهید و شهادت یک نیاز ضروری است، اظهار داشت: به منظور مقابله با تهدیدهای دشمن در عرصه های فرهنگی و اجتماعی، باید به فرهنگ شهید و شهادت تمسک جست.

وی تصریح کرد: ایام الله دهه مبارک فجر فرصت مغتنمی محسوب می شود تا زمینه گسترش فرهنگ شهید و شهادت در جامعه فراهم شده و آینده سازان ایران اسلامی هر چه بیشتر با شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس آشنا شوند.

بازرگان با بیان اینکه شهدا چراغ و راهنمای راه ما هستند و نباید فراموش شوند افزود: باید با هر عنوان و بهانه ای یاد و خاطره شهیدان در اذهان ما باقی  و زنده نگاه داشته شود.

در پایان حاضرین در این مراسم، با اهدای گل و قرائت فاتحه، یاد و خاطره شهیدان هشت سال دفاع مقدس، شهدای انقلاب و شهدای مدافع حرم را گرامی داشتند.

 

۱۷ بهمن ۱۳۹۵ ۱۴:۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید