اخبار

بازدید اعضای کمیته کارگری ستاد بزرگداشت دهه مبارک فجر از تعاونی های فعال بانوان استان

بازدید اعضای کمیته کارگری ستاد بزرگداشت دهه مبارک فجر از تعاونی های فعال بانوان استان
مدیر رفاه و امور اجتماعی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان از بازدید اعضای کمیته کارگری ستاد بزرگداشت دهه مبارک فجر از تعاونی های فعال بانوان استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، مجتبی بازرگان با بیان این خبر افزود: در راستای گرامیداشت دهه مبارک فجر و اجرای برنامه های تعیین شده در این ایام از دبستان و پیش دبستان غیر دولتی (تعاونی) دخترانه ثمین بازدید به عمل آمد.

بازرگان در این مراسم ضمن تبریک فرارسیدن ایام الله مبارک دهه فجر، به اهمیت این ایام و زنده نگاه داشتن این دهه مبارک تأکید کرد.

وی با بیان اینکه بانوان بخشی از این جامعه هستند و نقش مهمی در پیشبرد اهداف جامعه دارند از تلاشهای کارکنان دبستان و پیش دبستانی غیر دولتی ثمین تقدیر و تشکر نموده و از  حضور بانوان بصورت فعال در عرصه اقتصادی را مایه خرسندی دانست.

بازرگان از کمک حوزه رفاه و امور اجتماعی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان به این تعاونی فعال بانوان خبر داد و گفت: بانوان این تعاونی میتوانند از امکانات مجموعه فرهنگی و ورزشی کارگران استان استفاده نمایند.

در ادامه نوری مدیر دبستان و پیش دبستان غیر دولتی ثمین با اشاره به اینکه این تعاونی در دو حوزه ابتدایی و پیش دبستانی فعال است اظهار کرد: در این تعاونی بصورت مستقیم 30 نفر و بطور غیر مستقیم 20 نفر اشتغال زایی شده است و در این دو حوزه 200 دانش آموز وجود دارد.

 

 

۱۷ بهمن ۱۳۹۵ ۱۴:۰۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید