اخبار

جشن بزرگ انقلاب توسط اداره تعاون کارورفاه اجتماعی شهرستان ابهر برگزارشد

جشن بزرگ انقلاب توسط اداره تعاون کارورفاه اجتماعی شهرستان ابهر برگزارشد
مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان در جشن بزرگ انقلاب گفت: برای همه ما ایرانیان روز ۲۲ بهمن یکی از روزهای مهم و ماندگار و حماسه ساز و غرور آفرین است

به گزراش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان احمد غریوی در این جشن بزرگ که توسط کمیته کارو تلاش شهرستان ابهر برگزار شد ضمن تبریک بمناسبت فرارسیدن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت: در تاریخ هر کشوری روزهایی درخشان و سرنوشت ساز وجود دارد که موجب بالندگی و افتخار آن سرزمین به شمار می‌آید.

رئیس کمیته کارگری وکارفرمایی ستاد دهه مبارک فجر استان زنجان افزود: این ملت ایستادگی و شرف خود را مرهون بنیان گذار نظام  مقدس جمهوری اسلامی ورهبر معظم انقلاب و همچنین خون پاک شهیدان می‌داند و با حضور گسترده خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن مشت محکمی بر دهان یاوه گویان خواهد زد.

وی تاکید کرد: دهه  مبارک فجر دهه تجدید میثاق با آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره) و ادای احترام به مقام شامخ شهدای سرافراز و همه ایثارگرانی است که در پیروزی انقلاب اسلامی و حفظ دستاوردهای آن، با نثار جان خود ایفای نقش کردند.

در بخش دیگری از سخنان خود، امنیت را بزرگ ترین نعمت های نظام مقدس جمهوری اسلامی بر مردم خواند و گفت: با این همه ناامنیتی در منطقه و جهان، هیچ قدرتی به خود جرات نمی دهد تا در مقابل ایران بایستد،.

بر اساس این گزارش، اجرای برنامه های متنوع از جمله اجرای نمایش طنز و موسیقی سنتی و قرعه کشی با اهدای هدیه به تعدادی  از حضار  از دیگر برنامه های جنبی این جشن باشکوه بود.

 

۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۱۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید