اخبار

جلسه کمیته اشتغال و برنامه ریزی شهرستان خرمدره برگزارشد.

جلسه کمیته اشتغال و برنامه ریزی شهرستان خرمدره  برگزارشد.
سرپرست اداره تعاون ،کار ورفاه اجتماعی شهرستان خرم دره گفت: جلسه کمیته اشتغال و برنامه ریزی شهرستان خرمدره با حضور محمدرضا یوسفی معاونت اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون ،کارورفاه اجتماعی استان زنجان برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان،  در این جلسه محمدرضا یوسفی معاونت اشتغال و کار آفرینی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به اینکه بحث اشتغال یک ازمهم ترین دغدغه نظام و مقام معظم رهبری و خانواده ها میباشد ، که رفع این مشکل  عزم جدی همه دستگاههای اجرایی  را می طلبد.

وی با اشاره به فرهنگ حاکم براشتغال کشور فرهنگ مدرک گرایی و گرایش جوانان به اشتغال در بخش دولتی است و با اشاره به محدود بودن ظرفیت بخش دولتی به تشریح طرح تکاپوی طرح توسعه کسب و کار پایدار که  بعلت تغییر فرهنگ مدرک گرایی به فرهنگ مهارت آموزی و کار آفرینی درجامعه میشود پرداخت.

علی کریمی سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان خرم دره  درسخنانی ضمن قدردانی از حضور یوسفی معاونت اشتغال و کار افرینی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان و محمدی فرماندار شهرستان وسایراعضاء جلسه،  با اشاره به اینکه یکی از اهداف دولت تدبیر و امید حفظ اشتغال موجود دربنگاههای  تولیدی و اقتصادی می باشد کمک همه دستگاههای اجرایی را در این زمینه خواستار شد.

وی با اشاره به اعلام خارج شدن از رکود اقتصادی توسط رئیس جمهور و رشد اقتصادی 5 درصدی، گزارش کاملی از وضعیت اشتغال و عملکرد دستگاههای اجرایی شهرستان را برای اعضاء جلسه تشریح نمود.

درادامه محمدی فرماندار شهرستان خرم دره ضمن قدردانی ازحضور مسئولین دراین جلسه گفت : شهرستان خرم دره دارای ظرفیت های بالقوه در تمامی عرصه ها است که متاسفانه مورد غفلت واقع شده است .

فرماندار خرم دره با مثبت ارزیابی کردن  اجرای طرح تکاپو اظهار کرد: ماباید بتوانیم تولیدات خودرا در عرصه های جهانی به نمایش بگذاریم.

درپایان نیزدیگر اعضاء ضمن ارائه آمار واطلاعاتی از ایجاد اشتغال در حیطه فعالیت های خود، به بحث و تبادل نظر  و همچنین ارائه پیشنهاداتی جهت رشد وتوسعه شهرستان در سال 95 در بخش های مختلف پرداختند.

۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۴۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید