اخبار

شرکت کارکنان اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی شهرستان طارم در مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه

شرکت کارکنان اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی شهرستان طارم در مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه
رئیس اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی شهرستان طارم گفت: به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر کارکنان اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی شهرستان طارم بطور دسته جمعی در در مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه شهرستان طارم شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، محمد حسن حسینی گفت: یکی از برنامه های گرامیداشت ایام ا... دهه مبارک فجرسال جاری اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی شهرستان طارم شرکت در مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه شهرستان به همراه کارکنان اداره و جمعی از کارگران و کارآفرینان شهرستان با اعضای شورای هماهنگی ادارات تابعه ومسئولین شهرستانی در مسجد جامع شهر آب بر بود.

در این مراسم سخنران باقری فرماندار شهرستان قبل از خطبه های نماز جمعه گزارشی از عملکرد و دستآوردهای دولت تدبیر و امید به ویژه در شهرستان طارم ارائه نمود.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین صادقی پور امام جمعه شهرستان در خطبه های نماز جمعه از اهمیت نیکی به پدر و مادر و اهل خانواده سخن گفت و در ادامه گریزی بر مسائل اخیر جهان زده و به عدم پایبندی آمریکا شیطان بزرگ به اصول و ارزش های بشریت و نیز عهد و پیمان اشاره کرده و آزمایش های موشکی جهت حفظ و تقویت نیروی دفاعی کشور را از نیازهای ابتدایی یک کشوری مثل ایران دانستکه در محاصره کشورهای دشمن قرار دارد.

 

۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ۱۱:۵۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید