اخبار

شرکت در مراسم یادواره شهدای شهرستان طارم به مناسیت گرامیداشت ایام ا... دهه مبارک فجر

شرکت در مراسم یادواره شهدای شهرستان طارم به مناسیت گرامیداشت ایام ا... دهه مبارک فجر
رئیس اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی شهرستان طارم از شرکت در مراسم یادواره شهدای شهرستان طارم به مناسیت گرامیداشت ایام ا... دهه مبارک فجر خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، محمد حسن حسینی گفت: در ادامه برنامه های گرامیداشت ایام ا... دهه مبارک فجرسال 95 در مراسم یادواره شهدای شهرستان طارم به همراه کارکنان اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی شهرستان و جمعی از کارگران و کارآفرینان شهرستان با همراهی مسئولین شهرستانی شرکت شد.

حسینی اظهار کرد: این برنامه به همت سپاه ناحیه طارم در مسجد جامع شهر آببر برگزار گردید که در ابتدای این برنامه سرهنگ جهان بخشی با تبریک ایام الله دهه فجربا تأکیدبر ضرورت حفظ ارزش های انقلاب اسلامی و زنده نگه داشتن یاد و خاطره امام (ره) و شهیدان انقلاب به تبین الگوهای اسلامی زندگی واهمیت هرچه بیشتر آشنایی نسل های جوان با شرایط و اوضاع زندگی اجتماعی سالهای قبل از انقلاب و تحولات آن با بعد از انقلاب پرداخت.

جهان بخشی با گرامیداشت یاد شهیدان حرم ضرورت بیان و تشریح حماسه سازی این بزرگواران در دفاع از حرم را برای آحاد جامعه بیان نمود و در آخر یاد و خاطره شهدای آتش نشان را گرامی داشت.

۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ۱۱:۵۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید