اخبار

افتتاح طرح فرآوری زیتون شرکت تعاونی سپنتا زیتون طارم

افتتاح طرح فرآوری زیتون شرکت تعاونی سپنتا زیتون طارم
رئیس اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی شهرستان طارم از افتتاح طرح فرآوری زیتون شرکت تعاونی سپنتا زیتون طارم به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان،محمد حسن حسینی با بیان این خبر افزود: طرح فرآوری زیتون شرکت تعاونی سپنتا زیتون طارم با حضور مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان و مدیر امورتعاون و مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان ، امام جمعه شهرستان طارم، فرماندار این شهرستان و مسئولین شهرستانی افتتاح و به بهره برداری رسید.

وی تصریح کرد: شرکت تعاونی سپنتا زیتون طارم با شماره ثبت 398 در مرداد ماه سال 94 با تعداد 7 نفر به ثبت رسید که نوع طرح خدمات فرآوری زیتون، استحصال روغن از زیتون و بسته بندی می باشد.

حسینی ادامه داد: میزان سرمایه گذاری کل در طرح مذکور یک میلیارد و 800 میلیون تومان و میزان سرمایه گذاری ثابت طرح یک میلیارد و 400 میلیون تومان و میزان سرمایه گذاری در گردش طرح 400 میلیون تومان باظرفیت 150 تن در سال می باشد.

وی اظهار کرد: این طرح در باغ زیتون شهرستان طارم بخش مرکزی روستای گیلانکشهکه وضعیت مالکیت آن ملکی شرکت می باشد به میزان 15 هکتار به زیربنای 1030 متر مربع قرار دارد که طرح کارخانه مذکور در دو سوله و یک واحد اداری ساخت و ساز شده است.

حسینی گفت: اشتغالزایی طرح 7 نفر می باشد که از آن تعداد 4 نفر بطور مستقیم و 3 نفر بطور غیر مستقیم اشتغالزایی خواهد داشت.

۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ۱۲:۰۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید