اخبار

تقدیر استاندار از مدیر صندوق کارآفرینی امید زنجان

تقدیر استاندار از مدیر صندوق کارآفرینی امید زنجان
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: استاندار زنجان از مدیر صندوق کارآفرینی امید زنجان تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، احدی با بیان این خبر افزود: استاندار زنجان با اعطای لوحی از تلاشهای ناصر وفایی مدیر صندوق کارآفرینی امید تقدیر و تشکر کرد که متن لوح به این شرح می باشد:

با حمد و ثنای بی پایان به پیشگاه قادر متعال که توفیق خدمت به مردم شریف و نجیب این سامان و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را که خونبهای هزاران شهید و یادگار رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) است در این مقطع تاریخی به کارگزاران نظام الهی عنایت فرموده است.

بی شک انگیزه و اراده راسخ در راه خدمت به میهن و هم میهنان عزیز، افتخار ارزنده و گران سنگی می باشد که شامل حال افراد شایسته ای می باشد که اراده و انگیزه خود را مصرف خدمت و خدمتگزاری نمودند.

لذا از تمامی تلاشهای ارزشمند جنابعالی در پیشبرد آرمانها و اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید در مجموعه تحت مدیریت جنابعالی تقدیر و تشکر می نمایم.

امیدوارم در ظل توجهات امام عصر (عج) و رهنمودها و منویات حضرت آیت اله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی پیروز و موفق باشید.

۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید