اخبار

هشتمین جلسه هم اندیشی مدیران حراست های دستگاههای تابعه وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی استان برگزار شد.

هشتمین جلسه هم اندیشی مدیران حراست های دستگاههای تابعه وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی استان برگزار شد.
رئیس اداره حراست اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان از برگزاری هشتمین جلسه هم اندیشی مدیران حراست های دستگاههای تابعه وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی استان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان،در این جلسه که در محل سالن اجتماعات شرکت شیر پاستوریزه پگاه زنجان برگزار شد، سید علیرضا موسوی پور دبیر جلسات شورای هم اندیشی مدیران حراست ها ضمن تسلیت ایام فاطمیه هدف از تشکیل این جلسه را گسترش فرهنگ مشارکت و هم افزایی و تعامل در حراست ها و استفاده از تجربیات یکدیگر عنوان نمود.

وی پیرامون ماموریتهای دستگاههای تابعه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی و نقش حراست در حل مسائل و مشکلات موجود در مسیر انجام شایسته امور به مراجعان نکاتی را بیان نمود.

موسوی پور با بیان اینکه حراست پشتوانه محکمی برای سلامت محیط اداری ماست افزود : حراست به معنای مراقبت و پاسداری میباشد و در واقع قلب تپنده در هر دستگاه اجرایی می باشد.

در ادامه بیاتی مدیر عامل جدید شرکت شیر پاستوریزه پگاه زنجان به عنوان میهمان جلسه ضمن تسلیت ایام فاطمیه و تقدیر و تشکر از تشکیل جلسات هم اندیشی اظهار کرد: شرکت شیر پاستوریزه پگاه مجموعاً 30 شرکت دارد که یکی از شرکت های پگاه در استان و شهرستان زنجان می باشد.

وی تصریح کرد: محصولات این شرکت به نوعی خاص و انحصاری بوده و دارای پتانسیل های خوبی می باشد که در تلاش هستیم تنوع سبد و کالای تولیدی را افزایش دهیم.

بیاتی با بیان اینکه در حال حاضر 1200 نفر در قسمت های تولید، فروش و ستادی این شرکت به صورت مستقیم در حال فعالیت هستند، اظهار کرد: 5 هزار نفر نیز بصورت غیر مستقیم با این مجموعه در ارتباط می باشند.

مدیر عامل شرکت شیر پاستوریزه پگاه زنجان گفت: خوشبختانه حمایت های خوبی توسط مسئولین استان از این مجموعه بزرگ انجام پذیرفته و امیداریم این حمایت ها ادامه داشته باشند و انتظار میرود مسئولین برای انجام مراسمات ادارات استان نیز از محصولات این شرکت استفاده کنند که این خود یک حمایت بسیار بزرگ خواهد بود.

در پایان نیز هر یک از حاضرین و به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

۳ اسفند ۱۳۹۵ ۰۸:۴۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید