اخبار

واگذاری بیش از 4 هزار و 162 واحد مسکونی در قالب تعاونی های مسکن غیر مهر به مردم زنجان

واگذاری بیش از 4 هزار و 162 واحد مسکونی در قالب تعاونی های مسکن غیر مهر به مردم زنجان
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به اینکه از طریق فعالیت تعاونی‌های مسکن در استان 29 هزار و 994 قطعه زمین در اختیار مردم قرار گرفته است، افزود: در همین زمینه 4 هزار و 162 واحد مسکونی هم در قالب تعاونی های مسکن غیر مهر به مردم واگذار شده است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان  احمد غریوی اظهار داشت: از سال92 با تشکیل کمیته برسی مشکلات تعاونی‌های مسکن در اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گام‌های خوبی برداشته شده است و تعاونی‌های مسکن فعال و غیر فعال تفکیک شده است.

وی تصریح کرد: در نتیجه پالایش موفق صورت گرفته هم اکنون طبق آمار 77 تعاونی مسکن دراستان زنجان فعال است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به تصورات منفی موجود در زمینه تعاونی‌های مسکن گفت:  برخلاف تصورات منفی این تعاونی‌ها در بحث مسکن دار شدن مردم اقدامات خوبی دارند.

غریوی با اشاره به اینکه از طریق فعالیت تعاونی‌های مسکن بیش از 29 هزار و 994 قطعه زمین در اختیار مردم قرار گرفته است، افزود: در همین زمینه 4 هزار و 162 واحد مسکونی هم در قالب تعاونی های مسکن غیر مهر به مردم واگذار شده است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از وجود 22 پروژه مسکن مهر در زنجان خبر داد و گفت: این پروژه‌ها شامل 3 هزار و 922 واحد آپارتمانی است که در اختیار مردم قرار گرفته است.

تعاونی ها در کشور تنها راه خانه دارشدن مردم هستند و اگر بتوانیم مشکلات و چالش های این بخش را حل کنیم ظرفیت بسیار زیادی آزاد می شود که می تواند نتایج ارزشمندی داشته باشد.

غریوی تعاونی‏های مسکن را دارای اهمیت دانست و گفت: بخش تعاونی مسکن زمینه خانه‏دار شدن مردم را فراهم می‏کند که از این رو دارای اهمیت است.

غریوی  افزود: ساخت و سازهای کشور در دولت تدبیر وامید به صورت متمرکز مدیریت شده است.

مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان  با بیان اینکه اداره نظارت مدیریت امور تعاون اداره کل  فعالیت‏های مناسبی انجام داده است، خاطرنشان کرد: اداره نظارت تخلفات بخش مسکن را با جدیت رصد و کنترل می‏کند.

غریوی تصریح کرد: صدور مجوز برای تعاونی‏های مسکن نسبت به سال‏های گذشته با اعمال حساسیت های بیشتری انجام میشود.

وی هماهنگی دستگاه  های نظارتی را مورد توجه قرار داد و گفت: با همکاری دستگاه‏های نظارتی کنترل مناسبی در بخش تعاونی مسکن صورت گرفته است

۳ اسفند ۱۳۹۵ ۱۴:۵۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید