اخبار

مدیران با نگاه توسعه محور، برای ایجاد اشتغال قدم بردارند

مدیران با نگاه توسعه محور، برای ایجاد اشتغال قدم بردارند
معاون سیاسی-امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان گفت: مدیران و مسئولان استانی باید هوشمندانه، مقتدرانه و خلاقانه و با نگاه توسعه محور در راستای ایجاد اشتغال و رفع موانع پیش رو قدم بردارند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، سید بیوک موسوی در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان که با حضور معاون امور مجلس، حقوقی و استان های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد، با بیان اینکه هر مجموعه اداری در استان هدفگذاری و برنامه اجرایی خاصی دارد، اظهار کرد: تمامی مدیران دستگاه های اجرایی باید علاوه بر اجرای برنامه های ملی و کشوری خود، در راستای ارتقاء شاخص های توسعه استان نیز اهتمام جدی داشته باشند.

وی بر ضرورت فراهم کردن زمینه برای فعالیت بخش خصوصی کارآمد در استان تاکید کرد و گفت: چنانچه جلوی فعالیت سرمایه گذاران در استان گرفته شود، در حق آن افرادی که می توانستند موجب توسعه استان شوند، جفا خواهد شد. بنابراین هیچ مدیری حق ندارد در راستای فعالیت سرمایه گذاران مختلف در استان، مانع تراشی کند.

این مقام مسئول با انتقاد از عدم همکاری مناسب برخی مدیران با سرمایه گذاران و مجریان پروژه های عمرانی و توسعه ای در استان، خاطر نشان کرد: هیچ مدیری حق ندارد اجرای پروژه ای را سال‌ها به تعویق بیندازد؛ به طوری که در این میان پروژه های دیگری را آغاز نموده و نیمه کاره رها کند.

موسوی به هجمه های تبلیغی فراوانی که در ایام منتهی به انتخابات علیه دولت وارد می شود، اشاره کرد و افزود: اگرچه بیان انتقادات منصفانه و سازنده در رفع نقاط ضعف دولت موثر است، اما نباید کارهای شایسته انجام شده، نادیده گرفته شود و مغفول بماند.

معاون سیاسی-امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان اظهار کرد: برنامه های اقتصادی در استان باید با محوریت توسعه شکل بگیرد؛ بدین ترتیب ضروری است مدیران تلاش کنند تا بتوانند با برنامه ریزی دقیق، پاسخگوی مطالبات مردمی باشند و اقدامات انجام شده در راستای سیاست های دولت در کشور را عملی کنند.

وی ادامه داد: دستیابی مجدد به خودکفایی گندم پس از عبور از شرایطی که کشور مجبور به واردات سالانه 6 میلیون تن گندم به کشور بود، آن هم بدون افزوده شدن اراضی زراعی، از دستاوردهای دولت یازدهم و متعلق به نظام جمهوری اسلامی ایران است. همچنین برخی اقدامات از قبیل دستاوردهای برجام که حاصل رهنمودهای مقام معظم رهبری و تلاش های دولت یازدهم در زمینه سیاست خارجی است، باید به عنوان اقدامات شاخص بین المللی و تابلویی از دستاوردهای نظام بیان شود.

موسوی، هر اقدامی را که مانع ایجاد اشتغال در استان شود، اقدامی ضد امنیتی خواند و با تاکید بر ضرورت برخورد با این اقدامات، گفت: تبیین فعالیت‌هایی که در راستای تامین امنیت کشور انجام می شود، قابل بیان نیست و به همین دلیل زحمات کسانی که در تامین امنیت کشور فعالیت دارند، مجاهدت خاموش نامیده می شود.

گفتنی است در این مراسم، از تلاش‌های احمد غریوی به عنوان مدیرکل سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قدردانی شد و محمدرضا یوسفی به عنوان سرپرست جدید این اداره کل معرفی گردید.

 

۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۵۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید