اخبار

فعالیت ۱۸ مرکز نیکوکاری در استان زنجان

فعالیت ۱۸ مرکز نیکوکاری در استان زنجان
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد امام خمینی استان زنجان از فعالیت ۱۸ مرکز نیکوکاری در استان زنجان خبر دادو گفت: چهار مرکز نیکوکاری در شهرستان زنجان و مابقی در شهرستانهای دیگر است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، سید مسعود حسینی افزود: در حال حاضر ۱۹ هزار و ۸۰۰ خانوار تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی استان زنجان هستند که بیش از ۳۴ هزار و ۲۵۲ نفر را شامل می شود.

وی با اشاره به اجرای طرح حلقه مهربانی گفت: نیازسنجی نیازمندان  در استان و شهرستانها انجام شده و نیازها از قبیل یخچال، اجاق‌گاز، فرش، جاروبرقی و تلویزیون بوده است.

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد امام خمینی استان زنجان گفت: حفظ کرامت انسانی و عزت نفس مددجویان مهم‌ترین موضوع در اجرای طرح‌های مشارکتی است  که باید این امر مهم  توسط رسانه ها اطلاع رسانی شود.

حسینی به برگزاری جشن نیکوکاری در استان زنجان اشاره کردو گفت: جشن نیکوکاری از ۱۸شروع و تا ۲۰ اسفند ماه به مدت سه روز ادامه دارد.

وی  تصریح کرد: امسال جشن نیکوکاری با شعار «بهار همدلی، شکوه مهربانی، جشن نیکوکاری» در استان برگزار می‌شود و باید در این جشن ها عزت نیازمندان هم مورد توجه قرار گیرد.

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد امام خمینی استان زنجان  افزود:  جشن نیکوکاری در روزهای ۱۸ اسفند در سطح مدارس، ۱۹ اسفند در سطح پایگاه‌های امداد و مراکز نیکوکاری و پایگاه‌های بسیج  و ۲۰ اسفندماه برگزار  می شود.

حسینی از فعالیت ۱۸ مرکز نیکوکاری در استان  زنجان خبر دادو گفت: چهار مرکز نیکوکاری در شهرستان زنجان و مابقی در شهرستانهای دیگر است.

در ادامه این نشست کارشناس امور پستی اداره کل پست استان زنجان گفت: این اداره کل واسط بین کمیته امداد، بهزیستی و موسسه های خیریه با نیازمندان است که لوازم خانگی را به آنها تحویل می دهد.

محمدعلی حسین خانلو تاکید کرد: همه وسایل خانگی که به پست تحویل داده شود بیمه و بدون هیچ کونه آسیبی به دست نیازمندان می رسد و پست به لحاظ امکانات و وسایل نقلیه وتجهیزات در  مشکلی ندارد.

 

۱۴ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۰۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید