اخبار

رویکرد دولت فراگیری روحیه کارآفرینی در کشور است

رویکرد دولت فراگیری روحیه کارآفرینی در کشور است
معاون مجلس، حقوقی و امور استان های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: رویکرد دولت فراگیری روحیه کارآفرینی در کشور است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان،جمشید تقی‌زاده ضمن  گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و همچنین شهید دکتر مجید شهریاری گفت: این شهید افتخار همه ایرانیان است.

 تقی‌زاده در این برنامه با دعوت از مادر شهید شهریاری به روی سن از همگان خواست به احترام مادر شهید شهریاری بایستند و خود نیز به نشانه احترام به چادر مادر شهید شهریاری بوسه زد.

جمشید تقی زاده در ادامه اظهار داشت: گسترش روحیه کارآفرینی نیاز مبرم امروز کشور بوده و دولت معتقد به توسعه کارآفرینی است.

وی با بیان اینکه نیاز به یک ائتلاف بزرگ هستیم٬ افزود: برای جبران عقب ماندگی ها نیازمند یک کار بزرگ جمعی برای توسعه اشتغال و کارآفرینی هستیم.

معاون مجلس، حقوقیو امور استان های وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی با بیان اینکه توسعه یک کشور باید از فرهنگ عمومی آغاز شود٬ خاطرنشان کرد: کشورهایی که در سال های گذشته مسیر توسعه را پیمودن در سطح فرهنگی و نظام فرهنگی دچار تغییر شدند.

تقی زاده تاکید کرد: کارآفرینی باید در زندگی روزمره مردم قرار گیرد. باید در این بخش تهسیل گری صورت گیرد و برای روان سازی آن در جامعه تلاش کنیم.

تقی زاده به نقش و اهمیت وظایف وزارتخانه مطبوع خود اشاره و خاطرنشان کرد: بسیاری از مشکلات مردم با این نهاد و دستگاه دولتی است و باید برای تسریع مشکلات مردم اختمام جدی داشت.

وی خواستار توجه به اقتصاد مقاومتی شد و گفت: رویکرد دولت تحقق اهدف اقتصاد مقاومتی است.

۱۴ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۰۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید