اخبار

جلسه کمیته اشتغال و برنامه ریزی شهرستان خرمدره برگزارشد.

جلسه کمیته اشتغال و برنامه ریزی شهرستان خرمدره برگزارشد.
سرپرست اداره تعاون، کار ورفاه اجتماعی شهرستان خرمدره گفت: جلسه کمیته اشتغال و برنامه ریزی شهرستان خرمدره برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، در این جلسه مرادی سرپرست اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان خرم دره ضمن تبریک انتصاب یوسفی به عنوان سرپرست اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به اعضای حاضر درجلسه ،اظهار داشت: یکی از اهداف دولت تدبیر و امید حفظ اشتغال موجود دربنگاههای تولیدی و اقتصادی می باشد که همکاری و تعامل همه دستگاههای اجرایی را می طلبد.

وی تصریح کرد: با ایجاد یک کمیته پایدار مشاغل در سطح شهرستان و نشست با واحدهای مشکل دار و واحدهای نیمه فعال می توان به تثبیت اشتغال موجود کمک نمود .

مرادی همچنین گزارش کاملی از وضعیت اشتغال و عملکرد دستگاههای اجرایی شهرستان  را برای اعضاء جلسه تشریح نمود.

در ادامه محمدی فرماندار شهرستان خرم دره ضمن تشکر ازحضورحاضرین دراین جلسه گفت: برای رونق دادن به اشتغال باید ازظرفیتهای بخش خصوصی کمک گرفته شود و روند ایجاد اشتغال تسهیل یابد.

 وی اظهار کرد: حل مشکل بیکاری شهرستان تنها مربوط به یک ارگان یا یک دستگاه اجرایی نیست بلکه برای حل این مشکل همه دستگاههای اجرایی باید باهم تعامل داشته باشند.

محمدی با تاکید بر این که یکی ازمهم ترین دغدغه های شهرستان ایجاد اشتغال است تصریح کرد 60 تا 70 درصد مراجعات به فرمانداری مربوط به مشکل اشتغال است.

وی با اشاره به پتانسیل های بالای شهرستان درامر سرمایه گذاری اظهار کرد: شهرستان خرم دره با دسترسی به جاده ترانزیت ، آزاد راه و راه آهن یکی از بهترین گزینه ها برای سرمایه گذاری است وشهرک صنعتی این شهرستان نیزبه دلیل مجاورت با مجموعه هتل غزال و وجود زیرساختهای مناسب دارای ظرفیتهای خوب برای سرمایه گذاران است.  

 در پایان جلسه نیز دیگر اعضا حاضر در جلسه درخصوص مباحث مطروحه به بیان نظرات خود پرداختند. 

۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۲۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید