اخبار

جلب مشارکت صاحبان بنگاههای اقتصادی برای به بکارگیری معتادین بهبود یافته و آزاد شدگان از بند زندانها

جلب مشارکت صاحبان بنگاههای اقتصادی برای به بکارگیری معتادین بهبود یافته و آزاد شدگان از بند زندانها
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان از جلب مشارکت صاحبان بنگاههای اقتصادی برای به بکارگیری معتادین بهبود یافته و آزاد شدگان از بند زندانها خبر داد.​

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، رسول احدی با بیان این خبر افزود: در نهمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان که به ریاست استاندار زنجان برگزار شد، ایجاد اشتغال و ارائه خدمات درمانی برای معتادین و آزادشدگان از بند زندان در سال آینده در دستور کار این شورا قرار گیرد.

وی تصریح کرد: شناسایی کارآفرینانی که حاضرند با استفاده از مشوق های مربوطه برای معتادین و آزادشدگان از بند زندان ایجاد اشتغال مستقیم نمایند از دیگر برنامه های این شورا به کمک اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان خواهد بود.

احدی ادامه داد برنامه بازدید کارآفرینان استان از تجربه سرمایه گذاری در جهت جذب معتادین و آزادیافتگان از بند زندان از دیگر مصوبات این جلسه بود.

مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان در پایان گفت: کارآفرینان علاقه مند برای جذب معتادین و آزادیافتگان از بند زندان که می توانند اشتغال مستقیم ایجاد نمایند، در صورت تمایل برای ثبت نام به واحد کارآفرینی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان زنجان مراجعه نمایند.

 

۲۵ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۵۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید