اخبار

جلسه بزرگداشت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) ، مقام مادر و هفته زن برگزار شد.

جلسه بزرگداشت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) ، مقام مادر و هفته زن برگزار شد.
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: جلسه بزرگداشت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) ، مقام مادر و هفته زن با حضور سرپرست و معاونین اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان و بانوان شاغل در این اداره کل برگزار شد.​

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان: محمد رضا یوسفی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)، روز زن و روز مادر و فرارسیدن سال جدید، با اشاره به قرار گرفتن ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) در ابتدا و انتهای سال ۹۵، اظهار امیدواری کرد که سال جدید، سالی مبارک برای ملت ایران باشد و بتوان با بهره مندی از معنویات آن بانوی بزرگ اسلام، از زندگی ایشان درس گرفت.

وی با بیان اینکه زندگی تمام امامان و بزرگان دین ما راه روشنی است برای همه انسان‌های حقیقت‌طلبی که به‌دنبال راه سعادت هستند، افزود: الگو گرفتن از شخصیت حضرت زهرا(س) باعث رشد جامعه ‌و افزایش آرامش در خانه‌‌ و جامعه می‌شود.

یوسفی در این جلسه با اشاره به وظایف ذاتی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی اظهار کرد: رسالت اصلی این اداره کل فراهم کردن بستر لازم جهت ایجاد  اشتغال، ایجاد رونق اقتصادی و افزایش سهم تعاون از بخش اقتصاد می باشد و رسیدن به اهداف سازمان مستلزم  همکاری، تعامل و هم فکری و تلاش جمعی تمام کارکنان میباشد.

وی یکی از راههای اصلاح امور و پیشرفت در کارها را تقویت روحیه ی مطالبه گری مثبت و سازنده و صادقانه دانست و یکی از اهداف اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان را اعتمادسازی عنوان نمود.

در پایان جلسه سرپرست و معاونین اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان با اهدای شاخه گل و لوح تقدیر از زحمات بانوان شاغل در اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان تقدیر و تشکر نمودند.

۲۵ اسفند ۱۳۹۵ ۱۳:۰۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید