اخبار

دیدار سرپرست اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان زنجان با امام جمعه زنجان

دیدار سرپرست اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان زنجان با امام جمعه زنجان
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان از دیدار سرپرست اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان زنجان با امام جمعه زنجان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان،محمد رضا یوسفی سرپرست اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی به همراه رئیس اداره حراست و مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان با حضرت آیت الله خاتمی نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان دیدار و گفت و گو کردند.

در این دیدار صمیمی آیت الله خاتمی نماینده ولی فقیه در استان ضمن خیر مقدم و تبریک انتصاب سرپرست اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان را به این مقام، تصریح کرد: امیدوارم با تلاش و همکاری و تعامل در انجام وظایف خود موفق باشید.

وی با تبریک فرارسیدن سال جدید، برمعنای واقعی اقتصاد مقاومتی در فرمایشات مقام معظم رهبری تاکید و گفت:  مقام معظم رهبری در بیانات خود در اول سال، «اقتصاد مقاومتی» را علاج مشکلات اقتصادی و پاسخ به مطالبات مردم دانسته  و معتقدند با اقتصاد مقاومتی می توان به جنگ بیکاری و رکود اقتصادی رفت و در مقابل تهدیدهای دشمنان ایستادگی کرد.

آیت الله خاتمی افزود: تاکید مقام معظم رهبری بر حل مشکلات و مسائل جامعه با اقدام و عمل امکان پذیر است کشور ما دارای نعمتهای فراوان است و این همت مسئولین و مردم را می طلبد تا به گفته های مقام معظم رهبری جامع عمل پوشانده و با اقدام عملی خود این امکانات بلقوه را بالفعل تبدیل نمایند و فرصتهای بسیاری برای کشور ایجاد و از آنها استفاده کرد.

در ادامه این دیدار محمد رضا یوسفی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ضمن تبریک فرا رسیدن سال جدیداظهار کرد:حسب رهنمود های مقام معظم رهبری نهضت خدمات رسانی به مردم یک مبارزه بزرگ وسنگین است که همه مسئولین باید در خدمت به مردم از یکدیگر سبقت بگیرند و مسئولیت ها فرصتی است برای خدمت به مردم وفرصت ها هم کوتاه و هم زود گذر و امیدواریم  انشاالله که در سال جدید با رهنمودهای مقام معظم رهبری و حمایت استاندار و جنابعالی بتوانیم اقدام عملی در خصوص شعار سال و ایجاد اشتغال و رفع بیکاری و تولید داخلی، تحرک و رونق اقتصادی را جامع عمل بپوشانیم .

 

 

 

۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ۱۳:۱۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید