اخبار

نمایشگاه " هفهشدر "به کار خود پایان داد.

نمایشگاه " هفهشدر "به کار خود پایان داد.
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: مراسم اختتامیه نمایشگاه صنایع دستی، فرش و محصولات مشاغل خانگی ( هفهشدر ) با حضور سرپرست اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی ، در مجموعه فرهنگی (کارخانه کبریت) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا یوسفی سرپرست اداره کل تعاون کارو رفاه اجتماعی استان زنجان در این جلسه گفت: صنعتگران و هنرمندان جوان زنجان که همواره در خلق آثار برتر زبانزد هستند ، در این رویداد مهم نشان دادند که برای خلق حماسه می توان سنت و نوآوری را در هم آمیخت تا نسل امروز از تمدن پر افتخار و بومی میهن اسلامی و به ویژه  استان، آگاه باشند.

یوسفی افزود : جوانان باید در حفظ و صیانت از این تمدن ارزشمند کوشا بوده و به احیا و کشف مجدد هنرهای بومی به عنوان میراث گذشتگان اقدام نمایند.

وی تصریح کرد : آثار به نمایش گذاشته شده در این نمایشگاه،  به سبک های کلاسیک،  قومی و مدرن بود که این رویداد مهم نشان دهنده همت والای هنرمندان بوده و فرصت عرضه توانمندی هایی بود که گاهاً از آن غفلت شده است.

یوسفی با تقدیر از مدیریت فرهنگی اجتماعی شهرداری زنجان  به جهت اقدامات موثر در حوزه امور فرهنگی و توسعه فرهنگ و هنر گفت:  یکی از کارهای فوق العاده بزرگ و ارزشمندی که در حوزه  فرهنگسازی و توسعه فرهنگ و هنر در زنجان انجام شده است ، تقویت روحیه خودباوری در جوانان است که نیاز به همت متعالی داشت و قطعاً این موضوع موجب ایجاد اشتغال پایدار در بین جوانان خواهد شد.

شایان ذکر است در پایان این مراسم از غرفه داران فعال و برتر این نمایشگاه با اهدا لوح تقدیر و تندیس تجلیل به عمل آمد.

۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۵۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید