اخبار

برگزاری برنامه های متنوع به مناسبت گرامیداشت هفته کاروکارگر

برگزاری برنامه های متنوع به مناسبت گرامیداشت هفته کاروکارگر
مدیر رفاه و امور اجتماعی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان از برگزاری برنامه های متنوع به مناسبت گرامیداشت هفته کاروکارگر در استان زنجان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، مجتبی بازرگان در اولین جلسه ستاد بزرگداشت هفته کاروکارگر ضمن تبریک آغاز سال جدید گفت: براساس شیوه نامه ای که از طرف وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی ازسال شده است کاملاً بصورت شفاف تمام برنامه ها و وظایف هریک از اعضای ستاد مشخص گردیده است.

وی اظهار کرد: برنامه های پیشنهادی فرهنگی و ورزشی ابتدا تشکیل ستاد برگزاری مراسم هفته کاروکارگر می باشد که با حضور سازمانهای فرهنگی و هنری، نماینده کارگران و کارفرمایان، نماینده استانداری و صدا وسیما می باشد.

بازرگان با اشاره به اطلاع رسانی مراسم و برنامه های روزهای هفته کاروکارگر از طریق رسانه ها،از برگزاری نمایشگاه دستاوردهای کارگران نمونه استان با همکاری واحدهای تولیدی، صنعتی، خدماتی، کشاورزی و بخش تعاون خبر داد.

وی یکی دیگر از برنامه های این هفته را برنامه ریزی به منظور سخنرانی مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان و رؤسای ادارات شهرستانی در خطبه های پیش از نماز جمعه شهرستان ها و حضور کارگران در نماز جمعه شهرستانهای استان عنوان کرد.

بازرگان با اشاره به برگزاری مراسم غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدای کارگر در تمامی شهرستان ها تصریح کرد: هماهنگی های لازم برای استفاده کارگران و خانواده هایشان از امکانات رفاهی، تفریحی و ورزشی استان بصورت رایگان یا با تخفیف مناسب انجام خواهد گرفت.

وی در پایان با بیان اینکه از کارگران نمونه و کارگران معلول و بازنشستگان تجلیل به عمل خواهد آمد، از برگزاری همایش توسط بسیج کارگری استان به مناسیت هفته کاروکارگر خبر داد.

۱۷ فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۰۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید