اخبار

کاهش هزینه ها و قناعت منجر به عملیاتی شدن اقتصاد مقاومتی می شود.

کاهش هزینه ها و قناعت منجر به عملیاتی شدن اقتصاد مقاومتی می شود.
نماینده ولی فقیه در استان زنجان گفت: کاهش هزینه ها و قناعت منجربه عملیاتی شدن اقتصاد مقاومتی می شود.​

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، آیت الله شیخ علی خاتمی در دیدار با مدیر کل و مدیران دستگاههای تابعه وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی با اشاره به شعار سال تعیین شده از سوی مقام معظم رهبری، اظهار کرد: امسال باید کمربندها را محکم بسته و بحث اقتصاد مقاومتی را با گرایش تولید و اشتغال عملیاتی کنیم.

وی افزود: نباید با شعار سال، شعاری برخورد کرد، بلکه هرکس باید ببیند که در حیطه کاری خود در عملیاتی کردن این شعار چه کاری می تواند انجام دهد.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان با اشاره به اینکه بخشی از محورهای بیان شده توسط مقام معظم رهبری زیر مجموعه فعالیت وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی و مجموعه های تابعه آن قرار می گیرد، تصریح کرد: به حداقل رساندن مسائل مصرفی در اداره و انجام مطالعات درباره کاهش هزینه و افزایش بهره وری در عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی مؤثر است.

آیت الله خاتمی همچنین با اشاره به اینکه با تلاش می توان در مجموعه یک سری از هزینه ها را کاهش داده و به اقتصاد مقاومتی جامعه کمک کرد، تصریح کرد: این یک واقعیت است که کسانی حداقل ها را رعایت کنند، حداکثرها را نیز می توانند رعایت کنند.

وی تصریح کرد: صرفه جویی حداقلی به اندازه ی یک برگ کاغذ نیز تأثیر به سزایی در کاهش مصرف و ترویج الگوی مصرف درست خواهد داشت.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان با اشاره به اینکه اخلاق قناعتی و مصرفی در اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی مؤثر است، اضافه کرد: هرکس باید در حیطه کاری خود اقتصاد مقاومتی را اجرا کند.

۱۷ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید