اخبار

12 هزار مستعد اجرای شغل توسط کمیته امداد وجود دارد

12 هزار مستعد اجرای شغل توسط کمیته امداد وجود دارد
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان گفت: 12 هزار مستعد اجرای شغل توسط کمیته امداد وجود دارد

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، هدایت صفری در جلسه ستاد مشترک فرماندهی اقتصاد مقاومتی و کار گروه اشتغال استان زنجان  با اشاره به اینکه توسعه پایدار توسعه انسان محور است که موجب تغییر مثبت و موجب ماندگاری میشود، اضافه کرد: باید از زنان سرپرست خانوار در فرآیند توسعه استفاده شود، چرا که نقش بسزایی در این امر دارند.

وی با اشاره به اینکه بخش اعظمی از اقشار آسیب‌پذیر جامعه هدف نهادهای حمایتی هستند، تصریح کرد: خوشبختانه با دستور استاندار زنجان 2 هزار شغل در استان ایجاد شده است.

 مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان با پیشنهاد برگزاری مرتب و ماهیانه کار گروه اشتغال افزود: در همین راستا باید همکاری بین بخشی بین دستگاه‌ها برقرار شده و اقدامات زنجیره‌ای صورت گیرد.

صفری با اشاره به اینکه نکته دیگر تسهیل‌گیری در حوزه ضمانت است، گفت: همین امر هم روند توسعه مشاغل و همچنین اشتغالزایی را شتاب خواهد بخشید.

وی با اشاره به اینکه در این طرح باید برش دستگاهی انجام شود، افزود: با بررسی سال قبل 12 هزار مستعد اجرای شغل توسط کمیته امداد وجود دارد که باید نسبت به آن توجه ویژه‌ای وجود داشته باشد.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان با اشاره به اینکه کمیته امداد امام خمینی آمادگی احداث مجتمع‌های خدماتی و رفاهی را دارد، افزود: امیدواریم نسبت به این امر نیز توجه ویژه وجود داشته باشد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان نیز در این جلسه با اشاره به اینکه پیش از این نیز خوشه‌های تولید در استان اجرایی شده بود، گفت: به نظر می‌رسد، طرح تکاپو نیز در واقع همان طرح با یک سری تغییرات و روند جدید است.

حسین جعفری با اشاره به اینکه عمده مشکلات طرح‌ها به پس از تولید باز می‌گشت، افزود: نحوه عرضه به بازار و بازاریابی از جمله مشکلاتی بوده که ای خوشه‌های تولید داشته‌اند.

وی تصریح کرد: اگر در اصل طرح تفاوتی با طرح خوشه‌های تولید وجود دارد، بیان شود تا همگان نسبت به اجرای طرح آشنا شوند.

 

۲۱ فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۵۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید