اخبار

حمایت و صیانت از نیروی کار هدف اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی زنجان است

حمایت و صیانت از نیروی کار هدف اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی زنجان است
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: هدف اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان حمایت و صیانت از نیروی کار در کنار حمایت از واحدهای تولیدی صنعتی است.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کاورفاه اجتماعی استان زنجان محمد رضا یوسفی در حاشیه بازدید از کارخانه سیمان زنجان اظهار داشت: کارگران به عنوان بازوان توانمند تولید جامعه نقش بسزایی در توسعه اقتصادی کشور دارند که باید از ظرفیتهای این قشر به نحو مطلوبی استفاده شود.

وی با بیان اینکه اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی به دنبال حمایت و صیانت از نیروی کار است، تصریح کرد: برای حل مشکلات این قشر باید برنامه‌‏ریزیهای لازم صورت گیرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به دغدغههای مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: رفع مشکلات اقتصادی جامعه نیازمند توجه به منویات مقام معظم رهبری  وتلاش برای عملیاتی شدن شعار سال است.

یوسفی  با بیان اینکه این اداره کل برای حل مشکلات تولید کنندگان وکارگران از همه توان استفاده میکند، خاطرنشان کرد: برای عمل به سیاست‌‏های دولت تدبیر و امید باید با بسترسازی مناسب زمینههای رونق تولید و شکوفایی اقتصادی جامعه فراهم شود.

وی بر ضرورت توسعه صنعتی استان تاکید کرد و گفت: بخش صنعت وتولیدی از مهم‌ترین بخش‌های اقتصادی جامعه است که نقش‌آفرینی آن موجب رونق تولید، توسعه صادرات و ایجاد زمینه کسب و کار میشود.

 

۲۱ فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید