اخبار

8678 شغل جدید ثمره برنامه های اقتصاد مقاومتی سال 95 در زنجان است

8678 شغل جدید ثمره برنامه های اقتصاد مقاومتی سال 95 در زنجان است
استاندار زنجان گفت: هشت هزار و 678 شغل جدید ثمره اقداماتی است که با اجرای برنامه های اقتصاد مقاومت طی سال گذشته در این استان ایجاد شد.

 

اسدالله درویش امیری افزود: سال گذشته با اجرای طرح رونق تولید و برگزاری مستمر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، اقدامات اساسی بسیاری برای جلوگیری از تعطیلی واحدهای تولیدی، فعال سازی ظرفیت های نیمه فعال و افزایش توان تولید آنها انجام شد

وی یادآورشد: در ثمره همین اقدامات از هفت هزار و 100 شغل متزلزل در زنجان حمایت و به تبع آن از بیکاری این تعداد شاغل جلوگیری شد.
درویش امیری اظهار کرد: در ثمره اجرای طرح رونق تولید و افزایش ظرفیت فعالیت واحدهای تولیدی، برای چهار هزار و 828 نفر شغل جدید ایجاد شد.
استاندار زنجان گفت: از سوی دیگر با تسهیلاتی که کمیته امداد به مددجویان خود بابت اشتغالزایی داد، 2 هزار و 200 نفر مشغول به کار شدند.
وی خاطرنشان کرد: یکی دیگر از درگاه هایی که به اشتغالزایی در زنجان کمک کرد، تسهیلات اشتغالزایی صندوق کارآفرینی امید به کارگاه های دارای 5 نفر و کمتر شاغل بود.

درویش امیری ادامه داد: با تسهیلاتی پرداختی این صندوق به متقاضیان ، زمینه اشتغال یک هزار و 650 نفر فراهم شد.

استاندار زنجان گفت: انتظار می رود این روند در سال جاری با شتاب و همت بیشتری پیگیری شود و در سال 96 بتوان شاهد اشتغالزایی برای تعداد بیشتری از افراد بود.

وی تاکید کرد: این میزان اشتغالزایی مستقیم، یکی از ثمرات تلاش دولت تدبیر و امید برای تحقق مفاد اقتصاد مقاومتی در استان محسوب می شود.

 

۲۳ فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید