اخبار

برای گسترش بخش خدمات در زنجان 124 نوع شغل جدید احصا شده است

برای گسترش بخش خدمات در زنجان 124 نوع شغل جدید احصا شده است
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار زنجان گفت: برای گسترش بخش خدمات در استان زنجان، 124 نوع شغل جدید احصا شده است که به بخش خدمات استان اضافه می شود.

 

رحیم عصفوری  افزود: این لیست از شغل ها به مجموعه های مختلف نامه نگاری و برای استفاده پیشنهاد شده است.

معاون استاندار زنجان اظهار کرد: با توجه به نیاز برخی از صنوف و صنایع دستی به شیوه آموزشی شاگرد - استادی برای انتقال مطالب آموزشی آن صنف یا صنعت، با مسئولان ارشد دولت مذاکره و نامه نگاری شده است.

بسیاری از صاحبان صنوف و صنایع دستی به خاطر محدودیت های وزارت کار در به کارگیری نفر بدون بیمه، حاضر به اشتغال افراد کارآموز در محل کارشان نیستند.

عصفوری خاطرنشان کرد: مجموع اشتغال استان در بخش خدمات، هفت درصد کمتر از متوسط کشوری است و این یعنی اینکه این بخش نیاز به توجه بیشتری دارد.
وی با تشریح وضعیت اقتصادی استان و خدمات انجام شده در دولت تدبیر و امید، گفت: زنجان طی سه سال گذشته در حوزه های صنعت، معدن و کشاورزی با همت همه دست اندرکاران امر، پیشرفت های خوبی را کسب کرده است

. معاون استاندار زنجان با اشاره به ضرورت افزایش تعامل دولت و اصناف استان، افزود: اصناف از اقشار معتمد در استان به شمار می رود، بنابراین باید بعضی از مسائل، موفقیت ها و پیشرفت های استان در حوزه های مختلف به اطلاع اصناف رسانده شود.

 

۲۶ فروردین ۱۳۹۶ ۰۸:۵۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید