اخبار

اشتغالزایی در بخش کشاورزی زنجان بیش از متوسط کشوری است

اشتغالزایی در بخش کشاورزی زنجان بیش از متوسط کشوری است
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار زنجان گفت: بخش کشاورزی در استان زنجان، بیشتر از متوسط کشوری اشتغالزایی داشته است.​

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، رحیم عصفوری در همایش تبیین شعار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال در سال 96 در بخش کشاورزی استان، اظهار کرد: ایران در بخش کشاورزی کمترین وابستگی را به خارج از کشور دارد.

وی با اشاره به اینکه بخش کشاورزی در استان زنجان، بیشتر از متوسط کشوری اشتغالزایی داشته است، تصریح کرد: می‌توان نسبت این اشتغال را با به کارگیری تکنولوژی، کاهش داد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار زنجان با بیان اینکه باید امروز به بخش‌هایی در بخش کشاورزی پرداخت که بتواند محصولات کشاورزی را به موقع خرید و فروش کرده و صادر کند، اضافه کرد:  در سال گذشته در بخش کشاورزی تجارب زیادی کسب شده است.

عصفوری با بیان اینکه در سال گذشته این نتیجه به دست آمد که با همدلی و دید مثبت می‌توان مسائل را رفع کرد، یادآور شد: امروز به جای پرداختن به قوانین دست و پا گیر، قوانینی به کار گرفته می‌شود که مشکلات را برطرف می‌کند.

وی با اشاره به اینکه در سال‌جاری باید روندی پیش گرفته شود تا منجر به افزایش اشتغال و تولید در بخش کشاورزی در سطح استان زنجان شود، ادامه داد: راهکار مناسب برای تحقق دو هدف مذکور را باید از فعالان بخش کشاورزی شنیده و دریافت کرد.

 

۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۴:۰۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید