اخبار

برنامه های هفته کارگر در زنجان تشریح شد

برنامه های هفته کارگر در زنجان تشریح شد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان برنامه های هفته کارگر در این استان را تشریح کرد و از تجلیل کارگران نمونه زنجانی به همین مناسبت خبر داد.​

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا یوسفی در جمع خبرنگاران زنجان افزود: اصحاب رسانه و خبرنگاران در تنویر افکار عمومی نقش بسزایی دارند و همه خود را صادق می دانند.

وی یادآورشد: رسالت اجتماعی یک خبرنگار صداقت فردی است و همواره باید به اخلاق حرفه ای خود پایبند باشد.

یوسفی زنجان را از جمله استان هایی خواند که فضای خوب رسانه ای در آن جریان دارد و اصحاب رسانه در آن با کمترین امکانات و سخترین شرایط با مسئولان همراهی می کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به فرا رسیدن هفته کارگر از پنج تا 11 اردیبهشت اشاره کرد و گفت: برای این هفته برنامه های متنوعی پیش بینی شده است.

وی خاطرنشان کرد: به مناسبت روز کارگر در اول می، در بسیاری از کشورها، کارگران راهپیمایی می کنند، در حالی که در ایران این روز گرامی داشته و از کارگران نمونه تجلیل می شود.

یوسفی ادامه داد: یکی از برنامه های پیش بینی شده برای هفته کارگر برگزاری مسابقات سراسری ورزشی میان کارگران واحدهای تولیدی و صنعتی است که از امروز 6 اردیبهشت آغاز شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: برگزاری همایش تجلیل از کارگران نمونه، دیدار خانواده کارگری این استان با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان، تجلیل از خانواده شهدا و ایثارگران کارگری و گلباران مزار شهدا از جمله برنامه های پیش بینی شده برای این هفته است.

وی اضافه کرد: روز 11 اردیبهشت مصادف با روز جهانی کارگر، کارگران و خانواده های آنان می توانند با تخفیف های قابل توجه و گاه رایگان از امکانات ورزشی استان استفاده کنند..

 

۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۵۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید