اخبار

اقتصاد مقاومتی عملا در دوران هشت ساله دفاع مقدس نمود پیدا کرد.

اقتصاد مقاومتی عملا در دوران هشت ساله دفاع مقدس نمود پیدا کرد.
فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت: اقتصاد مقاومتی عملا در دوران هشت ساله دفاع مقدس نمود پیدا کرد.​
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، سردار جهانبخش کرمی در مراسم گرامیداشت هفته کاروکارگر و بسیج کارگری، با تبریک روز کارگر اظهار کرد: پیامبر اکرم(ص) بر دستان پینه بسته کارگر بوسه زده است.

وی با تاکید بر اینکه به جامعه کارگری و ارزش کار کارگری توجه کمی شده است، اضافه کرد: این مهم یک موضوع بسیار حساس است که نیاز به توجه دارد.

 فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با تاکید بر انقلاب اسلامی ایران یک حادثه تاریخی بزرگ در حساس‌ترین نقطه جهان بوده است، تصریح کرد: پیروزی انقلاب اسلامی ایران نه تتها برای ابرقدرت‌های جهان قابل قبول نبود، بلکه برای مقابله با آن برنامه‌ریزی داشتند.

سردار کرمی با بیان اینکه تنها دو روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی نخستین اقدامات تروریستی در ایران آغاز شد، ادامه داد: این اقدامات تا به امروز 17 هزار شهید از ایران اسلامی گرفته انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه نقشه شوم دشمنان ایران اسلامی با ورود مردم در دفاع از انقلاب اسلامی همیشه ناکام مانده است، گفت: دشمن جنگ را برای ساقط کردن ایران اسلامی راه انداخت، اما نه تنها موفق به این کار نشدند، بلکه انقلاب اسلامی ایران امروز صادر شده است.

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان عمل به منویات امام راحل را رمز پیروزی انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود: دلیل مقابله هشت ساله در جنگ تحمیلی، روحیه انقلابی و ازخودگذشتگی مردم بود.

سردار کرمی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران امروز در اوج نبرد با استکبار است، گفت: قصد دشمن گرفتن روحیه جهاد و شهادت از مردم است.

وی با بیان اینکه دفاع مقدس در حوزه اقتصاد، جهاد اقتصادی است، ادامه داد: رهبری فرزانه انقلاب مسیر را مشخص کرده‌اند و جنگ امروز جنگ نظامی نیست، بلکه جنگ امروز جنگ اقتصادی است.

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با بیان اینکه ظرفیت‌های خوبی در همه بخش‌های کشور وجود دارد، افزود: ظرفیت بالای امروز ایران را هیچ کشوری ندارد.

سردار کرمی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران امروز در اوج نبرد با استکبار است، ادامه داد: دشمن قصد دارد تا روحیه جهاد و شهادت را از مردم بگیرد و به طرق مختلف وارد جنگ روانی شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه حماسه انتخاباتی در ایران پیش رو است، ابراز کرد: دشمن در حال تضعیف و سیاه نمایی  و تخریب برای دور کردن مردم از نظام و انقلاب است.

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با بیان اینکه ملت بزرگ ایران در همه صحنه‌ها در برابر دشمن ایستاده و پیروز شده است، اضافه کرد: مردم ما گوش به فرمان ولایت فقیه بوده و هستند.

 

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید