اخبار

کارگران در پیشبرد اهداف اقتصادی جامعه نقش بسزایی دارند.

کارگران در پیشبرد اهداف اقتصادی جامعه نقش بسزایی دارند.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان در دیدار با جامعه کارگری استان زنجان با اشاره به فلسفه نامگذاری روز کار و کارگر اظهار کرد: کارگران در پیشبرد اهداف اقتصادی جامعه نقش بسزایی دارند.​

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان آیت‌الله شیخ علی خاتمی با بیان اینکه ایجاد زیرساخت‌های لازم مولد کارگران است، اضافه کرد: قرآن می‌فرماید، هر کس باید از نتیجه تلاش و کار خود در زندگی بهره‌مند شود.

وی با اشاره به اینکه تحریم‌های آمریکا ۳۸ سال است که آغاز شده است، گفت: وضع تحریم‌ها برای این بود که از رشد ایران جلوگیری شود.

آیت‌الله خاتمی با اشاره به اینکه مردم مسلمان بوده و حلال و حرام را تشخیص می‌دهند، اضافه کرد: امروز ایران به عنوان یک قدرت اثرگذار با همه توطئه‌های دشمان حرف اول و آخر را می‌زند.

وی با بیان اینکه امروز در کشور ۴.۵ میلیون دانشجو داریم، تصریح کرد: به همان میزان هیأت علمی رشد کرده و در توسعه سیاسی اقتصادی نیز فعالیت‌های مختلفی انجام شده است.

امام جمعه زنجان افزود: امروز همه باهم پشت سر ولی فقیه زمان در آستانه ایجاد یک حماسه بزرگ هستیم که هر چه مشارکت بیشتر باشد نشانه اقتدار نظام و افتخار قدرت ملی نظام و مایه عرضه اندام در برابر دوستان و دلسردی دشمنان خواهد شد

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با تاکید بر لزوم مشارکت حداکثری در انتخابات، گفت: مردم باید با حضور پرشور خود در پای صندوقهای رای مشارکت سیاسی خودرا به جهان نشان بدهند.

وی، افزود: در فرهنگ دینی کار ارزشی بوده و بیکاری هم ضد ارزش است و سربار جامعه بودن جفا است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام  جمعه زنجان یاد آورشد: هر کسی در سنگر کاری خود باید برای توسعه همه جانبه کشور فعالیت کند و دانشجویان در سنگر علم و کار گران هو در سنگر تولید برای توسعه کشور تلاش کنند.

خاتمی افزود: برای ساختن ایرانی آباد و مترقی باید همه دست در دست هم داده و پشت ولایت فقیه حرکت کنیم.

وی به انتخابات اشاره کردو گفت: مردم باید با حضور پرشور خود در پای صندوقهای رای مشارکت سیاسی خود را به جهان نشان بدهند و تحقق این امر مهم اقتدارملی نظام را به دنبال دارد و می توانیم در مقابل دشمن عرض اندام کرده و به خود افتخار کنیم.

 

 

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۴:۱۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید