اخبار

صیانت از اشتغال ۸ هزار نفر در استان زنجان

صیانت از اشتغال ۸ هزار نفر در استان زنجان
استاندار زنجان با بیان اینکه سال گذشته از ۸ هزار اشتغال در استان زنجان صیانت شده است، گفت: این مهم کار بسیار بزرگی بوده است.

 

، اسدالله درویش امیری در سی و هشتمین جلسه کار گروه تسهیل و رفع موانع تولید استان زنجان که در شرکت مینو خرم‌دره برگزار شد، اظهار کرد: این شرکت کارنامه خوبی از خود به جا گذاشته است.

وی با اشاره به اینکه این جلسه می‌تواند استارت خوبی برای طرح توسعه شرکت مینو باشد، اضافه کرد: این کارخانه با وجود اینکه در دل شهر قرار دارد، اما غیر آلاینده است.

استاندار زنجان با اشاره به اینکه ما مسؤولان به دلیل صیانت از اشتغال صورت گرفته طی سال گذشته در استان زنجان خوشحال هستیم، گفت: تلاش داریم تا رفاه و آرامش را برای شاغلین استان زنجان فراهم کنیم.

درویش امیری با اشاره به بازدید صبح از شرکت یاسین پیشرو خرم‌دره، ابراز کرد: این شرکت دانش بنیان بوده و کارخانه بسیار مهم تولیدی است.

وی با بیان اینکه برای سیستم اداری یک شهرستان، معطل نگهداشتن ۵۰ واحد تولیدی به دلیل یک واحد تولیدی در شهرک صنعتی به دلیل مشکل سند زیبنده نیست، تصریح کرد: شرکت شهرک‌های صنعتی باید این مشکل را حل می‌کرد.

استاندار زنجان اظهار کرد: این مورد برای سال ۱۳۸۶ بوده و مربوط به این دوره نیست.

درویش امیری در ادامه با بیان اینکه از ۸ هزار شغل در استان زنجان طی سال گذشته صیانت شده است، اضافه کرد: طی جلسات کار گروه تسهیل و رفع موانع تولید و ز طرح رونق در استان زنجان ۵۰ هزار شغل نیز ایجاد شده است.

وی با اشاره به اینکه مجموع بخشودگی جرایم واحدهای تولیدی ۵۵ میلیارد تومان تنها در استان زنجان بوده است، گفت: این رقم در راستای حمایت از تولید و اشتغال و در راستای اجرای دقیق اقتصاد مقاومتی بوده است.

استاندار زنجان ادامه داد: مجموع جرایم واحدهای تولیدی مربوط به ۱۰ سال گذشته بوده است.

 

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید