اخبار

90 طرح اشتغال برای مددجویان کمیته امداد زنجان اجرا شد

90 طرح اشتغال برای مددجویان کمیته امداد زنجان اجرا شد
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 90 طرح اشتغالزا با 9 میلیارد و 110 میلیون ریال اعتبار برای مدد جویان تحت پوشش این نهاد اجرا شده است.

 

هدایت صفری افزود: از این تعداد طرح اشتغال یک مورد در قالب کار انگیزی ، 21 مورد توان افزایی و 68 مورد طرح های خودکفایی را شامل می شود.
وی اظهار کرد: میزان پرداخت مبالغ طرح های اشتغال طی مدت یاد شده، 2 میلیارد و 410 میلون ریال از محل صندوق امداد و 6 میلیارد و 700 میلیون ریال نیز از محل منابع بانک های عامل پرداخت شده است.
صفری افزود: این تعداد طرح به تفکیک نوع فعالیت سه طرح مربوط به کشاوزی، 27 طرح دامپروری، 24 طرح صنایع دستی ، 34 طرح خدماتی و 2 طرح دیگر صنعتی بوده است.
وی بیان کرد: طبق پیش بینی ها امسال بیش از چهار هزار طرح اشتغالزا برای مددجویان زیر پوشش این نهاد در صورت ابلاغ بودجه در این استان اجرا می شود و تحقق این مهم از ابعاد گوناگون نتایج مثبتی به همراه دارد.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان ادامه داد: طرح های اشتغالزا برای پایداری و نتیجه بخش بودن، ان توسط ناظرین این اداره کل در تمامی شهرستان های استان بصورت ماهانه انجام می گیرد.
وی یادآوری کرد: اجرای طرح های اشتغال برای مددجویان این نهاد در راستای خودکفایی، توانمند سازی و خارج شدن از بدنه حمایتی این نهاد است و در این ارتباط نظارت های مستمر وجود دارد.
صفری خاطر نشان کرد: پارسال 2 هزار و 248 طرح اشتغال بالغ بر 235 میلیارد ریال برای مددجویان تحت پوشش کمیته امداد این استان ایجاد شد و در این ارتباط نیز نیز 6 هزار و 400 نفر از آموزش‌های مهارت‌آموزی لازم بهره‌مند شدند.

 

۱۰ خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۴۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید