اخبار

از جانبازان و ایثارگران اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان تقدیر شد

از جانبازان و ایثارگران اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان تقدیر شد
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: در مراسمی از جانبازان و ایثارگران اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان با حضور مدیر کل و مدیر پشتیبانی و توسعه منابع انسانی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی تقدیر به عمل آمد.​

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، محمد رضا یوسفی مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان در این مراسم با بیان اینکه جانبازان عزیز شایسته تقدیر و تشکر می باشند تصریح کرد: مقام و جایگاه جانبازان و ایثارگران کمتر از شهدا نمی باشد.

وی ادامه داد: ما باید همیشه قدردان کسانی باشیم که برای آسایش و آرامش سایر افراد جامعه و مردم از تمام داشته های خود گذشتند که جانبازان و ایثارگران از جمله آنها می باشند.

یوسفی با اشاره به اینکه جانبازان و ایثارگران از سرمایه های نظام جمهوری اسلامی ایران می باشند اظهار کرد: در بین مسلمانان و مخصوصاً شیعیان از خود گذشتگی در راه اعتقادات و نگرش برای جامعه و هم نوعان نهادینه شده و از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشد.

وی تأکید کرد: ما با الهام از قرآن و ائمه اطهار (ع) و آموزه های دینی تلاش خود را برای حفظ و گرامیداشت جایگاه جانبازان و ایثارگران و قدردانی از زحمات آنها به کار می بریم.

یوسفی عنوان کرد: اینگونه تقدیر نامه ها و اهدای لوح نمی تواند زحمات و خدمات جانبازان و ایثارگران را جبران کند ولی بدان معنی می باشد که همیشه قدردان ایثارگری های آنها می باشیم

در پایان مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان با اهدای لوح و هدایایی از جانبازان و ایثارگران اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان قدردانی نمود.

 

۱۰ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۱۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید