اخبار

اولین جلسه شورای هماهنگی دستگاههای تابعه وزارت کار ورفاه اجتماعی، استان زنجان برگزار شد

اولین جلسه شورای هماهنگی دستگاههای تابعه وزارت کار ورفاه اجتماعی، استان زنجان برگزار شد
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: اولین جلسه شورای هماهنگی دستگاههای تابعه وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی، در استان زنجان درسال 96 برگزار شد.​

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان در اولین جلسه شورای هماهنگی دستگاههای تابعه وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی در استان زنجان در سال 96 با اشاره به برنامه عملیاتی کارگروه اشتغال و کارگروه توسعه اشتغال پایدار استان اظهار کرد: در سال جاری دبیری کارگروه توسعه اشتغال پایدار در استان به اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان محول شده است.

وی ادامه داد: در این برنامه عملیاتی، برنامه های مدونی در جداول مشخصی ارائه شده است، که انتظار میرود دستگاههای تابعه نیز برنامه های خود را که هم راستا با برنامه های اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان و در راستای اقتصاد مقاومتی و تولید و اشتغال می باشد ارائه نمایند.

یوسفی با اشاره به طرح تکاپو گفت: طرح تکاپو یکی از برنامه هایی می باشد که در برنامه عملیاتی آمده است وطرح تکاپو طرحی است که یکی از افتخارات دولت یازدهم و دوازدهم خواهد بود.

وی تصریح کرد: اگر طرح تکاپو به درستی انجام و پیگیری شود می توانیم در ایجاد فرصت های شغلی در استان راه گشا باشیم. طبق هدف گذاری های انجام شده 6 هزار فرصت شغلی از رهگذر اجرای طرح تکاپو ایجاد خواهد شد.

یوسفی ادامه داد: اجرای طرح تکاپو با اتکا به یک کارگزار قابل اجرا نمی باشد و با توجه به اهمیت موضوع و قدرت کار باید بصورت تیمی انجام پذیرد

وی اظهار کرد: رسته های پر اشتغال در استان توسط کارگزار شناسایی خواهد شد و پس از برسی در کارگروه اشتغال استان مطرح و رسته هایی که در این کارگروه تأیید بشوند برای اجرا به دستگاههای مرتبط اعلام خواهد شد.

۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۱۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید