اخبار

توزیع بسته حمایت غذایی به افراد تحت پوشش دستگاههای حمایتی در ماه مبارک رمضان

توزیع بسته حمایت غذایی به افراد تحت پوشش دستگاههای حمایتی در ماه مبارک رمضان
معاون رفاه و امور اجتماعی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان از توزیع بسته حمایت غذایی (مرحله اول سال 96) به افراد تحت پوشش دستگاههای حمایتی در ماه مبارک رمضان خبر داد.​

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، مجتبی بازرگان با بیان این خبر افزود: کارت های مشمولین طرح، افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستس شامل مستمری بگیران و افرادی که کمکهای موردی دریافت می نمایند از 11 خرداد 96 شارژ گردیده است و تا 4 ماه اعتبار دارد.

وی اظهار کرد: مبلغ واریز شده این دوره از طرح حمایت غذایی برای خانواده های یک نفره 300 هزار ریال، 2 نفره 600 هزار ریال و برای 3 نفره به بالاتر 100 هزار ریال به ازای هر نفر به دونفر اول تا سقف یک میلیون و دویست هزار ریال اضافه می گردد.

بازرگان خاطر نشان ساخت: خانوارهای مشمول این طرح می توانند اقلام مورد نیاز خود را از فروشگاههای اسکاد، فرهنگیان، اتکا، رفاه، سپه، شهروند و سایر فروشگاههای معرفی شده از سوی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان تهیه نمایند.

وی عنوان کرد: مشمولین می توانند با مراجعه به دستگاههای حمایتی کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی و ادارات تعاون کار ورفاه اجتماعی شهرستان ها از میزان سهمیه خود مطلع گردند.

۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۲۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید