اخبار

عملکرد بهزیستی زنجان رضایت بخش است

عملکرد بهزیستی زنجان رضایت بخش است
عملکرد بهزیستی استان زنجان در زمینه رسیدگی به کودکان بی سرپرست و بدسرپرست رضایت بخش بوده و توجه به نیازتربیتی ایتام در کنار نیازهای مادی باید مورد توجه باشد

عملکرد بهزیستی زنجان  رضایت بخش است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: خیران از ابعاد فکری، مالی، علمی و فرهنگی کمک حال بهزیستی در پیشبرد برنامه های هدف گذاری شده و بویژه رفع مشکلات ایتام مشارکت جدی داشته باشند.
ایت الله خاتمی شامگاه سه شنبه در ضیافت افطاری مرکز شیرخوارگاه و خانه نوباوگان شهید بقا ثمین تاب بهزیستی زنجان در جمع خبرنگاران افزود: کمک به ایتام و دستگیری از آنها دستور دینی، قرآنی و سیره پیامبر و امامان معصوم (ع ) است .
وی اظهار کرد: توجه به ایتام امری اعتقادی، اخلاقی و در واقع انجام یک مسئولیت به شمار می رود و به هر تقدیر در هر جامعه ای امکان انجام این امور وجود دارد.
حجت الاسلام خاتمی گفت: اسلام به ایتام توجه ویژه ای دارد و علاوه بر نیازهای مادی، آموزشی و غذا به تربیت و شخصیت آنها نیز تاکید کرده است.
وی اظهار کرد: خوشبختانه در نظام جمهوری اسلامی سازمان بهزیستی این مسئولیت خوب را بر عهده دارد و هم اکنون با کارهای علمی و تحقیقاتی انجام گرفته علاوه بر تامین نیازهای مادی و غذایی به مسائل اخلاقی و تربیتی آنها نیز توجه ویژه ای دارد.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان ادامه داد: توجه به مسائل یاد شده می تواند فردی مسئولیت پذیر در جامعه را پرورش دهد که لازم است با تاسی از حضرت امیر المومنین (ع) انجام گیرد.
وی اظهار کرد: بهزیستی این استان خدمات مفیدی انجام داده وبر این اساس تمام مردم نیز باید وارد عمل شوند چرا که این سازمان به تنهایی نمی تواند همه فعالیت های خود را انجام دهد و مشارکت آنها در این بخش آثار بهتری به همراه دارد.
هم اکنون بهزیستی استان دارای چهار مرکز شبانه روزی غیر دولتی کودکان و نوجوانان و یک مرکز دولتی شیرخوارگاه و نوباوه گان است که تعداد 77 کودک بی سرپرست و بدسرپرست در این مراکز نگهداری می شو
۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۲۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید