اخبار

برگزاری جلسه اجرای برنامه ملی استقرار مداخلات پیشگیری از اعتیاد در جامعه کار و تولید (طرح کاج)

برگزاری جلسه اجرای برنامه ملی استقرار مداخلات پیشگیری از اعتیاد در جامعه کار و تولید (طرح کاج)
مدیر رفاه و امور اجتماعی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان از برگزاری جلسهای با حضور رؤسای ادارات تعاون کار ورفاه اجتماعی شهرستانهای تابعه در راستای اجرای برنامه ملی استقرار مداخلات پیشگیری از اعتیاد در جامعه کار و تولید (طرح کاج) خبر داد.​

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، مجتبی بازرگان در این جلسه گفت: این برنامه که توسط ستاد مبارزه با مواد مخدر به پیشنهاد وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی در شورای پژوهش و مطالعات ستاد تصویب شد، با همکاری مشاوره فنی مؤسسه ملی تحقیقات سلامت کشور اجرا می شود.

وی تصریح کرد: پروژه براساس اقدام پژوهی در گروه هدف محل های کاری 50 تا 500 نفر استانها طراحی و اجرا می شود که شامل پنج مرحله است و براساس ابلاغیه تقسیم بندی کشور به شش منطقه عملیاتی در حوزه تعاون، کار ورفاه اجتماعی برای هر منطقه یک نفر هماهنگ کننده قطبی منصوب شده است که وظیفه مشاوره و توانمندسازی استقرار برنامه را برعهده دارد.

بازرگان یکی از اهداف تشکیل این جلسه را برنامه ریزی و هماهنگی جهت ادامه اجرای طرح ملی استقرار مداخلات پیشگیری از اعتیاد در جامعه کارو تولید (طرح کاج) در واحدهای مشمول عنوان کرد.

وی تصریح کرد: از اهداف دیگر تشکیل این جلسه هماهنگی جهت بازدید رؤسای شهرستانها از وضعیت اجرای طرح در واحدهای مشمول و ارائه گزارش مکتوب می باشد.

 

 

۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ۱۳:۵۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید