اخبار

جودوکار ملی پوش زنجانی در مسابقات قهرمانی کارگران جهان به نشان طلا رسید

جودوکار ملی پوش زنجانی در مسابقات قهرمانی کارگران جهان به نشان طلا رسید
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: جودوکار ملی پوش شاخص و شایسته زنجان در رقابت های قهرمانی کارگران جهان با کسب نشان طلا فخرآفرین شد. ​

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، رسول احدی افزود: مسعود خان احمدلو در وزن 73 کیلوگرم و در مرحله فینال این مسابقات توانست در مقابل حریف توانمند خود از کشور بلژیک که قهرمان اروپا است، صاحب برتری شود.

وی اظهار کرد: این پیکارها از 23 تا 28 خرداد جاری با حضور ورزشکاران 18 کشور جهان در شهر ریگا پایتخت لتونی برگزار شد و کسب این نشان از سوی جودوکار زنجانی در این دوره از رقابت ها که به دلیل حضور جودوکاران شاخص و قدر در سطح بالایی نیز انجام گرفت نشان از توانمندی و شایستگی های این جودوکار زنجانی است.

احدی، افزود: مسعود خان احمدلو در مرحله قبل از فینال نیز بر حریفانی از کشورهای فرانسه، اتریش، اسپانیا و هلند غلبه کرد و نشان داد که یک سر و گردن از آنان بالاتر است.

وی اظهار کرد: خان احمدلو، این سه رقیب خود را با ضربه فنی مغلوب کرد که این فخرآفرینی برای همیشه در کارنامه ورزشی این ورزشکار ارزنده زنجانی خواهد درخشید.

احدی یادآور شد: این جودوکار توانمند زنجانی در مسابقات قهرمانی کارگران جهان در سال 94 نیز که در کشور ایتالیا برگزار شد به مدال طلا دست یافت.

۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۲۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید