اخبار

بیانیه مدیرکل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان به مناسبت روز جهانی قدس

بیانیه مدیرکل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان به مناسبت روز جهانی قدس
مدیرکل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه‌ای صادر کرد. ​

متن این بیانیه به شرح ذیل است:

روز قدس روز رهایی مسلمانان از چنگال صهیونیسم بین‌الملل است؛ روز جهانی قدس روز پاسداشت بیش از نیم قرن مقاومت و مبارزه ملت مظلوم فلسطین است . روز جهانی قدس روز فریاد آزادی‌خواهی و گرامیداشت خون هزاران شهید و یاد  آور رنج‌ها و مرارت‌های میلیون‌ها آواره فلسطینی است. روز جهانی قدس روز بزرگداشت امام‌خمینی(ره) به عنوان پرچمدار مبارزه با استبداد جهانی و صهیونیسم بین‌الملل است امروز که بیداری اسلامی استبداد و استعمار خارجی را در کشورهای اسلامی هدف قرار داده مسلمانان مدیون شجاعت و بصیرت و هوشیاری امام‌خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران است.

هم او بود که همگان را دعوت به جهاد و مقاومت علیه تبهکاران اسرائیل غاصب کرد؛ هم او بود  که بذر بیداری را در بلاد اسلامی کاشت و امروز ما شاهدثمره این مقاومت و مبارزه و تعمیق آن در جهان اسلام هستیم.

اینجانب و همکاران خدوم اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان  همراه با تشکل‌های کارگری، کارفرمایی و تعاونگران استان با گرامیداشت روز قدس همپای میلیون‌ها مسلمان در سراسر ایران و جهان به خیابان‌ها خواهیم آمد و جنایات آمریکا و رژیم صهیونیستی را محکوم و به پشتیبانی از ملت مظلوم فلسطین از خداوند بزرگ  آزادی قدس شریف را مسئلت می‌نماییم .

 

۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۵۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید