اخبار

استقبال از مدال‌آور زنجانی رقابت‌های جهانی جودو کارگران

استقبال از مدال‌آور زنجانی رقابت‌های جهانی جودو کارگران
مدال‌آور زنجانی اعزامی به رقابت‌های جودو قهرمانی کارگران جهان، مورد استقبال جمعی از مسئولان استان از جمله معاون سیاسی امنیتی استانداری زنجان قرار گرفت. ​
 مدیر روابط‌ عمومی اداره ‌کل تعاون، کار و رفاه ‌اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه مسابقات جودو کارگران جهان از 23 تا 28 خردادماه در شهر ریگای لتونی برگزار شد، افزود: در این دوره از رقابت‌ها مسعود خان‌احمدلو، کارگر زنجانی توانست عنوان قهرمانی را در رشته جودو از آن خود کند.

رسول احدی با یادآوری اینکه ورزشکار شایسته زنجانی موفق شده بود در دوره قبل این مسابقات نیز عنوان قهرمانی جهان را از آن خود کند، تصریح کرد: خان‌احمدلو در وزن 73 کیلوگرم و با پشت سر گذاشتن حریفانی از فرانسه و اتریش توانست به این موفقیت دست یافته و صاحب گردن‌آویز طلا شود.

وی با اشاره به اینکه تیم‌ملی جودوی کارگران ایران در پایان پنجمین دوره مسابقات جهانی کارگران در لتونی با کسب 6 مدال طلا، یک نقره و یک برنز قهرمان جهان شد، خاطرنشان کرد: کسب مدال طلا توسط جودوکار ارزنده زنجانی جایگاه ارزشمندی را به جامعه ورزشی کارگری استان زنجان اعطا کرد که امیدواریم این روند در این سطح تداوم داشته باشد.

احدی افزود: طی مراسمی در مجموعه ورزشی کارگران شهرستان زنجان با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری، مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان، مدیر کل ورزش و جوانان استان، و سایر مدیران دستگاههای اجرایی استان از قهرمان ارزنده ایران اسلامی  با اهدای لوح و هدایایی تقدیر شد.

 

۱ تیر ۱۳۹۶ ۱۳:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید