اخبار

حمایت از تولید کنندگان داخلی یک وظیفه ملی است

حمایت از تولید کنندگان داخلی یک وظیفه ملی است
مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در زمینه حمایت از تولید داخلی، تصریح کرد: حمایت از تولید کنندگان داخلی یک وظیفه ملی است.
 

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، محمد رضا یوسفی به همراه عزیزی نماینده مردم شهرستانهای ابهر، خرم دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی محمدی فرماندارشهرستان خرم دره در حاشیه بازدید از شهرک صنعتی خرم دره اظهارداشت: حمایت از تولید کنندگان و صنعتگران در اولویت کاری مسئولان استانی قرار دارد

 وی گفت: تولیدکنندگان سربازان گمنام اقتصادکشور بوده و با وجود تحمل فشارهای شدید اقتصادی، در مقابل این فشارها ایستادگی کرده و پایه های اقتصادی کشور را مستحکم نموده اند.

 وی تصریح کرد: مردم عزیز کشورمان نیز با حمایت از تولید داخلی دشمنان بی رحم نظام و انقلاب را در رسیدن به اهداف و مقاصد شوم خود ناکام گذاشتند.

مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان  با تاکید بر خرید محصولات ایرانی و حمایت از تولیدات داخلی افزود: خرید محصولات خارجی نه تنها سبب بروز بیکاری در جامعه می‌شود بلکه درآمد و ثروت در جامعه کاهش و تحت‌الشعاع قرار می‌دهد.

شایان ذکر است ازشهرک صنعتی خرم دره از شرکتهای پایا صنعت ، پایا شهد ، نوین پروار ایرانیان ، آدلی خرم و فاز 2 شهرک صنعتی بازدید بعمل آمد و مسئولین  از نزدیک در جریان مشکلات این واحدهای صنعتی قرار گرفتند

 

۴ تیر ۱۳۹۶ ۰۸:۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید