اخبار

تعاون بازوی توانمند در راستای تحقق شعار عدالت‌محوری است

تعاون بازوی توانمند در راستای تحقق شعار عدالت‌محوری است
فرماندار شهرستان خرمدره گفت: تعاون بازوی توانمند در راستای تحقق شعار عدالت‌محوری است.

 گزارش خبرگزاری فارس از خرمدره، رحیم‌ نوری‌پور  در بازدید از اداره تعاون این شهرستان ضمن قدردانی از تلاش‌های مجموعه تعاونی خرمدره وتبریک هفته تعاون، خواستار پیگیری تسهیلات مصوب این شهرستان از استان شد.
وی با اشاره به مشکل بیکاری جوانان و فارغ‌التحصیلان خرمدره‌ای ابراز داشت: تعاون بازوی توانمند و قوی در راستای تحقق شعار عدالت‌محوری و تعمیق عدالت اجتماعی در دهک‌های مختلف جامعه به ویژه در دهک‌های پایین درآمدی است.
فرماندار خرمدره افزود: اداره تعاون می‌تواند در زمینه تحت پوشش قرار دادن بخش بزرگی از جامعه در قالب شرکت‌های تعاونی و ایجاد اشتغال در آینده نقش فعال و کلیدی را ایفا کند.
سرپرست اداره تعاون شهرستان خر‌مدره در این بازدید به تشریح عملکرد این اداره از ابتدای تاسیس تاکنون پرداخت و بیان داشت: با توجه به تلاش‌ها و پیگیری‌های مستمر انجام شده از سوی کارکنان اداره تعاون خرمدره، تعداد تعاونی‌های ثبت شده طی سال‌های اخیر نزدیک به دو برابر شده است.
اصغر خلجی اضافه کرد: به تناسب این امر، فعالیت‌های مرتبط با اداره و اشتغالزای رشد چشمگیری داشته است.
وی خاطرنشان کرد: این اداره بعد از ابلاغیه سیاست‌های اجرایی اصل 44 قانون اساسی توسط مقام معظم رهبری نسبت به اجرایی شدن آن و رسیدن سهم بخش تعاون به 25 درصد اقتصاد ملی، تلاش‌های بی‌شائبه‌ای انجام داده است.
 

۲۷ شهریور ۱۳۸۹ ۰۸:۲۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید