اخبار

زنجان ظرفیت ایجاد شغل در حوزه آی.تی را دارد

زنجان ظرفیت ایجاد شغل در حوزه آی.تی را دارد
رئیس مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان با تأکید بر دانش‌بنیان کردن فعالیت‌های اقتصادی گفت: زنجان ظرفیت ایجاد شغل در حوزه آی.تی را دارد.

، شهرام طهماسبی در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: برنامه اشتغال فراگیر سال 96 به دستگاه‌های اجرایی کشور ابلاغ و ایجاد 970 هزار شغل در دستگاه‌های اجرایی کشور در دستور کار قرار دارد.

وی افزود: ایجاد 352 هزار شغل در بخش صنعت و معدن، 60 هزار شغل در بخش کشاورزی و 38 هزار و 500 شغل  در بخش ساختمان هدف‌گذاری شده است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان با اشاره به هدف گذاری ایجاد 90 هزار شغل نیز در بخش فناوری اطلاعات  ابراز کرد: با شکل گرفتن زیر ساخت‌های این بخش که بخش جدیدی است و با بهره‌گیری از ابزارهای الکترونیکی قابلیت توسعه این بخش افزایش می‌یابد.

وی ادامه داد: حوزه فناوری اطلاعات بخش جدیدی در ایجاد اشتغال با توجه به ظرفیت‌های استان زنجان است و می‌تواند برای جوانان حوزه جذابی در اشتغالزایی باشد.

طهماسبی با بیان اینکه در طرح‌های حمایتی نیز ایجاد 97 هزار شغل هدف‌گذاری کرده‌اند, عنوان کرد: شغل‌های ایجاد شده در این بخش که شامل بنیاد شهید، کمیته امداد، بنیاد مستضعفان و سازمان بسیج می‌شود در راستای توانمندسازی نیروهایی است که از حوزه اشتغال خارج بوده‌اند.

۱۱ تیر ۱۳۹۶ ۰۸:۰۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید