اخبار

انتصاب سرپرست اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان به عنوان مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان

انتصاب سرپرست اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان به عنوان مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان از انتصاب سرپرست اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان به عنوان مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، رسول احدی با بیان این خبر افزود: محمد رضا یوسفی که در ماه های پایانی سال 95 به عنوان سرپرست اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان انتخاب شده بود طی حکمی از طرف وزیر تعاون کار ورفاه اجتماعی به عنوان مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان منصوب گردید.

احدی عنوان کرد: در قسمتی از این ابلاغ آمده:

نظر به تعهد و شایستگی و توانمندی جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان منصوب می شوید.

با عنایت به نقش و جایگاه مؤثر و ویژه وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی در رسیدن به اهداف اسناد توسعه ای نظیر سند چشم انداز بیست ساله و قانون برنامه پنجم توسعه و نیز گستردگی و فرابخشی بودن فعالیت ها، انتظار می رود با بهره مندی بهینه و هوشمندانه از کلیه منابع و ظرفیت های موجود و خلق فرصت های جدید نسبت به تحقق مأموریت ها و برنامه های مربوطه در چارچوب نظام جامع تدبیر وزارتخانه با اولویت موارد معین شده اقدام نمائید.

۱۳ تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید