اخبار

برگزاری جلسات شورای هماهنگی نتایج بسیار خوبی به ارمغان داشته است

برگزاری جلسات شورای هماهنگی نتایج بسیار خوبی به ارمغان داشته است
مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: برگزاری جلسات شورای هماهنگی نتایج بسیار خوبی به ارمغان داشته است.​

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، محمد رضا یوسفی در دومین جلسه شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان با بیان این مطلب افزود: در استان زنجان با همکاری تمام مدیران، در یک فضای بسیار خوب و مناسب و با روحیه همدلی و همکاری که در بین مدیران وجود داشته توانسته ایم به نتایج خوبی برسیم.

وی اظهار کرد: با رویکرد جدیدی که در سال جدید داشتیم یک برنامه و جدول از برنامه هایی که به عنوان عملکرد شورای هماهنگی در سال 96 مد نظر داریم تدوین شده و در اختیار اعضای شورای هماهنگی قرار گرفته است.

یوسفی عنوان نمود: از تمام ظرفیت های استان و کمک ها و توانایی های استانداری و معاونین استاندار استفاده خواهیم کرد تا بتوانیم به اهداف والایی دست پیدا کنیم.

وی تصریح کرد: یکی از فوایدی که در راستای ادغام 3 وزارت خانه ایجاد شده این بوده که توانستیم در سایه هم فکری و هم افزایی از ظرفیت های دستگاهها بهره ببریم.

یوسفی گفت: از ظرفیت های شورای هماهنگی در جهت حمایت از مقرری بگیران بیمه بیکاری و اشتغال مجدد آنها استفاده خواهیم نمود.

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان ادامه داد: 12 کارگروه ذیل شورای برنامه ریزی استان وجود دارد که اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان در 9 کارگروه عضو بوده و در 2 کارگروه به عنوان فعالیت مستقیم دارد.

یوسفی در پایان از زحمات تمام مدیران و اعضای شورای هماهنگی دستگاههای تابعه وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی استان تقدیر و تشکر نمود.

 

۱۴ تیر ۱۳۹۶ ۲۰:۰۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید