اخبار

جلسه جمع بندی و ارائه گزارش بازرسان اعزامی از وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی برگزار شد.

جلسه جمع بندی و ارائه گزارش بازرسان اعزامی از وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی برگزار شد.
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان از برگزاری جلسه جمع بندی و ارائه گزارش بازرسان اعزامی از وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی خبر داد..​

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، رسول احدی با بیان این خبر افزود: این جلسه با حضور معاون دفتر مدیریت عملکرد وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی ، مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان و مدیران ستادی و روسای ادارات شهرستان درمحل سالن وحدت اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان برگزار شد.

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان در ابتدای جلسه ضمن تقدیر و تشکر از حضور بازرسان ارزیاب وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی در استان از زحمات مدیران و روسا و کارکنان اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی تیز تقدیر و تشکر نمود.

در ادامه صادقی معاون دفتر مدیریت عملکرد وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی با اشاره به اهمیت ارزیابی عملکرد ادواری از ادارات اظهار کرد: هدف از ارزیابی راهنمایی و شناسایی نقاط ضعف موجود و بالا بردن نقاط قوت می باشد و هدف از این کار مچ گیری نمی باشد و بدنبال اصلاح و بهبود روشها با همدلی و توجه به اسناد بالادستی برنامه ششم توسعه، اقتصاد مقاومتی و غیره می باشیم.

وی عنوان کرد: ا ارزیابی عملکرد، کارکنان می‌توانند بازخورد عملکرد، تأثیرگذاری و بهره‌وری خود را ببینند. آنها متوجه می‌شوند در چه قسمت‌هایی تمرکز خود را افزایش دهند تا کارها به بهترین نحو پیش بروند. ارزیابی عملکرد فرصتی به وجود می‌آورد تا کارکنان از ایرادات خود درس بگیرند و این برای اتخاذ تدابیر اصلاحی به آنها کمک می‌کند.

صادقی گفت: عملکرد به معنای تلاش کارکنان برای به انجام رساندن کارشان یا دستیابی به اهدافِ تعیین شده است. هر شغلی مسئولیت‌هایی را به همراه دارد که باید طبق استانداردهای تعریف‌شده انجام شوند

وی در پایان گفت: به وسیله‌ی ارزیابی عملکرد تنبیه یا تشویق کارکنان را می‌توان مدیریت کرد. ارزیابی عملکرد کمک می‌کند تا ویژگی‌های کارکنان را بسنجیم و حدود توانایی آنها را تخمین بزنیم. با ارزیابی عملکرد می‌توان در خصوص ارتقای شغلی کارکنان، نیاز به آموزش و بهبود توانایی‌‌شان تصمیم‌گیری کرد.

۱۴ تیر ۱۳۹۶ ۲۰:۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید