اخبار

بازدید از شرکت های سرب و روی و پارس سویچ استان زنجان

بازدید از شرکت های سرب و روی و پارس سویچ استان زنجان
مدیر رفاه و امور اجتماعی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: ارزیابان امور فرهنگی وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی از شرکت های سرب و روی و پارس سویچ استان زنجان بازدید کردند.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، در این بازدید مجتبی بازرگان گفت: خوشبختانه استان زنجان به همت مسئولان فرهنگی و رابطین فرهنگی شرکت ها و واحدهای صنعتی استان و تلاش کارکنان اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی توانسته در سطح ملی در بحث اقامه نماز و امور فرهنگی به رتبه های برتر ملی دست یابد.

وی ادامه داد: در سطح استان نیز در ارتباط با اقامه نماز به طور مداوم در سه سال اخیر در بین دستگاه های اجرایی استان مورد  تقدیر ویژه قرار گرفته ایم.

بازرگان با بیان اینکه امور فرهنگی یکی از مهم ترین آیتم هایی می باشد که در پیشگیری از آسیب های اجتماعی تأثیر بسزایی دارد، عنوان کرد: هر مقدار که بتوانیم فرهنگ کار را در سطح واحد های تولیدی و صنعتی افزایش دهیم در کاهش آسیب های اجتماعی تأثیر زیادی خواهد گذاشت.

در ادامه اسحاق رزاقی مدیر عامل شرکت سرب و روی زنجان ضمن تقدیر و تشکر از حضور میهمانان در این شرکت ازتلاش برای ارتقاء سطح فرهنگی کارگران و کارکنان این واحد صنعتی خبر داد و خواستار ارتباط بیشتر ستاد اقامه نماز و مسئولین امور فرهنگی و ورزشی با این واحد صنعتی شد.

در ادامه بازرسان ابتدا از از نمازخانه و کتابخانه و سالن ورزشی شرکت سرب و روی زنجان و سپس از شرکت پارس سویچ بازدید به عمل آوردند.

۲۱ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۱۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید