اخبار

بازرسان کار بازوان اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان می باشند.

بازرسان کار بازوان اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان می باشند.
مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: بازرسان کار بازوان اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان می باشند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا یوسفی در دیدار با بازرسان کار اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی و ادارات شهرستانی ضمن ابراز خرسندی از حضور در این جمع گفت: نظام بازرسی کار از زمان انقلاب صنعتی متولد شده و دارای  الزام برای واحدها و کارگاه های صنعتی می باشد.

وی با بیان اینکه بازرسین کار باید با کارهای فنی و موارد حقوقی آشنا باشند، ادامه داد: به همین دلیل انتخاب بازرسان کار از بین افرادی می باشد که دارای مدارک فنی و یا حقوقی هستند.

یوسفی با اشاره به اینکه بازرسان کار نیز دارای تکالیف و وظایفی می باشند عنوان کرد: از وظایف مهم بازرسان کار، نظازت برحسن اجرای قوانین و مقررات در کارگاهها، آموزش و بررسی و تحلیل حوادث می باشد.

وی تصریح کرد: علت اصلی بسیاری از مشکلات حوزه بازرسی کار اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی این می باشد که جامعه و مردم با آن آشنا نبوده و شناخت خیلی کمی از این حوزه دارند.

یوسفی اظهار کرد: یکی از اصلی ترین مواردی که باید به آن توجه کنیم این است که تا خود ما نخواهیم هیچ تغییری در جایگاه ما رخ نخواهد داد.

وی ادامه داد: یکی از مشکلات بزرگی که در دستگاههای ما وجود دارد عدم تحلیل آمارها و توجه به نتایج این آمارها می باشد و بازرسین کار باید به این مقوله توجه ویژه ای داشته باشند.

 

۲۲ تیر ۱۳۹۶ ۱۳:۰۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید