اخبار

ثبت‌نام 2 هزار متقاضی اشتغال در سایت اداره تعاون زنجان

ثبت‌نام 2 هزار متقاضی اشتغال در سایت اداره تعاون زنجان
مدیر‌کل تعاون استان زنجان گفت: تاکنون 2 هزار متقاضی اشتغال در سایت اداره کل تعاون استان زنجان ثبت‌نام کرده‌اند.

موسی متوسلین در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: یکی از اقدامات مورد توجه در ایجاد اشتغال متقاضیان توجه به طرح‌های ارائه آنها در این بخش است.
وی با بیان اینکه اعطای تسهیلات به متقاضیان اشتغال بر اساس شرایط خاص انجام می‌گیرد، افزود: پس از مراحل و کار کارشناسی تسهیلات مورد نیاز به طرح‌های توجیه‌دار ارائه می‌شود.
مدیر‌کل تعاون استان زنجان با اشاره به اینکه در ارتباط با اعطای تسهیلات تفاهم‌نامه‌ای با صندوق مهر امام رضا (ع) منعقد شده است، گفت: پس از تایید طرح‌های توجیه‌دار اعتبارات ویژه به این گونه طرح‌ها تخصیص می‌یابد.
وی در ادامه با بیان اینکه ایجاد اشتغال بانوان در قالب اشتغال خانگی از اهداف اساسی اداره کل تعاون استان است، ابراز داشت: در این ارتباط به طرح‌های توجیه‌دار تسهیلات مناسبی اختصاص می‌یابد.
متوسلین با اشاره به اینکه اعطای تسهیلات خود اشغالی بانوان از طریق صندوق مهر امام رضا (ع) انجام می‌گیرد، خاطرنشان کرد: اشتغال بانوان در حوزه‌های متعدد می‌تواند مشارکت آنها را بیش از گذشته فراهم کند.
وی با بیان اینکه یکی از برنامه‌های این اداره کل پذیرش طرح‌های حوزه بانوان از سوی دستگاه‌های مربوطه استان است، افزود: در این ارتباط فقط کمیته امداد امام خمینی (ره) طرح‌های توجیه‌دار اشتغال بانوان را به این اداره کل تعاون معرفی کرده است.
مدیر‌کل تعاون استان زنجان با اشاره به اینکه سایر دستگاه‌های مربوطه نیز باید در کوتاه‌ترین زمان ممکن طرح‌های خود را به این اداره کل معرفی کنند، خاطرنشان کرد: ارائه طرح‌های مناسب اشتغالزایی می‌تواند روند اعطای تسهیلات را تسریع بخشد.
وی با بیان اینکه یکی از مشکلات تعاونی‌ها اختصاص زمین مناسب برای ساماندهای رشته‌های مختلف تعاون استان است، گفت: در این ارتباط زمین 31 هکتاری در شهرک صنعتی شهر زنجان برای این کار در نظر گرفته شده که ارائه تسهیلات مناسب می‌تواند روند کار را بیش از گذشته تسریع کند

۳۰ شهریور ۱۳۸۹ ۱۱:۵۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید